Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Suicide City - Not My Year
Jaar van release: 2005
Label: Eigen beheer
Suicide City - Not My Year
Jennifer Arroyo kennen we nog van de grote grap Kittie. Samen met onder andere Biohazard axeman Billy Graziadei en zanger Karl Bernholtz vormt ze Suicide City. Om je maar direct gerust te stellen: dit is in ieder geval al stukken beter dan alle songs van Kittie samen. Men mixt emo, screamo, glamrock, nu-metal, pop en rock tot een swingend geheel met herkenbare en dus gemakkelijke meezingbare refreinen.

Deze EP weet me echter ook maar gedeeltelijk te overtuigen. Vooral de eerste drie songs klinken fris en de drie dubbele vocalen van Billy, Jennifer en Karl geven het geheel een extra cachet. En heel stiekem sijpelen er in de eerste twee liedjes ook wat Biohazard invloeden. De laatste twee songs zijn echter wat saai en bevatten niet echt goede ideeën. Het venijn zit dus jammer genoeg niet in de staart en zo blijf je toch wat onbevredigd achter. De mix van stijlen is merkbaar goed gelukt, maar je hebt het gevoel dat het nog stukken beter kan. Een hit hebben ze met ‘Fuck Your Dreams’ alvast te pakken en wellicht is Suicide City op de planken een nog energieker stelletje. Toch maar in de gaten blijven houden.

Tracklist:
1. Fuck Your Dreams
2. Give Me Your Pity
3. Undone
4. Marching Backwords
5. Diemonds

Score: 67 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 24 december 2005

Meer Suicide City:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.