Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Van welke artiest zou jij in 2026 graag een nieuw album zien verschijnen?

AC/DC
After Forever
Ayreon
Blind Guardian
Carcass
Dool
Enslaved
Evil Invaders
Gojira
Guns N' Roses
Hell
Iced Earth
Iron Maiden
Judas Priest
Mastodon
Metallica
Nevermore
Parkway Drive
Rammstein
Rush
Slipknot
System Of A Down
The Gathering
Tool
een andere artiest, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
  • 17 januari:
  • Electric Callboy, Bury Tomorrow en Wargasm
  • Martyr, Velozza en Red Skelliot
  • Mid Jonno Prog festival
    Met Pravitas, Exist Immortal, Playgrounded en Schizoid Lloyd
  • Shoot The Messiah, Inferum, Ter Ziele en Sordid Empire
  • 18 januari:
  • Epica, Amaranthe en Charlotte Wessels
  • 20 januari:
  • Lionheart en Madball
  • 22 januari:
  • The Answer Lies In The Black Void en Behind Closed Doors
Geen concerten bekend voor 16-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anders Exo Kragh (Beyond Twilight) - 50
  • Atticus Ross (Nine Inch Nails) - 58
  • Bob Kulick (Kiss)† - 76
  • Brent Hinds (Mastodon)† - 52
  • Brian Hoffman (Deicide) - 56
  • Jared Slingerland (Front Line Assembly) - 42
  • Jill Sobule† - 67
  • Jon Davison (Yes) - 55
  • Kane Roberts (Alice Cooper) - 64
  • Mikael Hedlund (Hypocrisy) - 50
  • Paul Raven (Killing Joke)† - 65
  • Per Yngve "Dead" Ohlin (Mayhem)† - 57
  • Sade Adu (Sade) - 67

Vandaag overleden:
  • Andy "Henner" Allendörfer (Squealer) - 2005
  • Dave Holland (Judas Priest) - 2018
  • Nic Potter (Van Der Graaf Generator) - 2013
  • Toby Myers (Roadmaster) - 2025
Review

Nembrionic - Incomplete
Jaar van release: 1998
Label: Displeased Records
Nembrionic - Incomplete
“THIS ALBUM CONTAINS NO INTELLIGENCE!” staat aangegeven aan de binnenkant van Incomplete van Nembrionic. Hierbij ziet men de band in waarschijnlijk niet al te nuchtere toestand poseren voor een wand aan kratten Heikenen (tja ieder zijn smaak he) waar zelfs Andre Hazes zeker een jaar mee vooruit had gekund.

“THIS ALBUM CONTAINS NO ORIGINALITY!” had ook op de binnenkant van de hoes van Incomplete kunnen staan. Dit is echter geen enkele ramp. Nembrionic zien deze cd als een vorm van tribute aan bands als Slayer, Entombed, Terrorizer etc. Ze gaan zelfs zo ver door per nummer aan te geven door welke band het desbetreffende nummer geïnspireerd is, zoiets heb ik nog nooit gezien. Favoriet blijft toch wel het meest bekende en door Entombed geïnspireerde nummer Beastmachine, tering wat rost dit lekker. Als je Incomplete luistert heb je het gevoel alsof je te maken hebt met een stel technisch goeie muzikanten die samen covers van hun favoriete bands wilden gaan spelen maar een beetje veel pilsch tot zich genomen waardoor ze de nummers niet meer exact na konden spelen en er dus een eigen draai aan gaven.

Technisch is het werkelijk geen huzarenstuk dit album, maarja wie boeit dat. Nembrionic is naar mijn idee de ideale deathmetal feestmuziek, elke fan kan zijn eigen band wel terughoren. Ik geef geen puntenaantal aan dit album aangezien dit vrij moeilijk is. Het album is zo namelijk niet geweldig, maar het is op een of andere manier wel extreem leuk. Men merke op dat de bijna 50 minuten speeltijd eigenlijk 35 zijn, een kwartier wordt gebruikt/misbruikt voor allerlei grappen en grollen zoals het meebrullen van Andre Hazes. No intelligence, but lots of beer and lots of fun!

Tracklist:
1. Riotkill
2. Dawn Of Rage
3. Hawkeye
4. Assassinate
5. Incomplete
6. Corroded
7. Warfare Noise
8. Beastmachine
9. In Harmony With Blood
10. Black Heart
11. Murdered Streaking
12. Murdered Mooning
13. Fleshman
14. Fleshman #9
15. Hurricane
16. Riotkill: Roadkill

Reviewer: Jan
Toegevoegd: 6 december 2004

Meer Nembrionic:

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.