Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete deathcore-album?

After The Burial - Rareform
All Shall Perish - The Price Of Existence
Born Of Osiris - The Discovery
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Carnifex - Dead In My Arms
Despised Icon - The Ills Of Modern Man
Distant - Heritage
Fit For An Autopsy - Oh What The Future Holds
Humanity's Last Breath - Ashen
Job For A Cowboy - Doom
Lorna Shore - Pain Remains
Make Them Suffer - Neverbloom
Shadow Of Intent - Melancholy
Signs Of The Swarm - The Disfigurement Of Existence
Slaughter To Prevail - Kostolom
Suicide Silence - The Cleansing
The Acacia Strain - You Are Safe From God Here
The Faceless - Akeldama
The Red Chord - Fused Together In Revolving Doors
Thy Art Is Murder - Hate
Veil Of Maya - The Common Man's Collapse
Whitechapel - Hymns In Dissonance
Winds Of Plague - Decimate The Weak
Within The Ruins - Phenomena
een ander deathcore-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 april:
  • Casey, Lastelle en Watch Me Rise
  • From Ashes To New en Comastatic
  • 15 april:
  • The Spark - Roadburn pre-party
  • TOE
  • 16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 18 april:
  • Ancient Fragments
  • Dynamo Metalfest Bandbattle
  • Metal Legion Fest: Chaos Unleashed, Shinigami, Project Pain en Los Metallicos
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
  • 19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
    14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Duce (Machine Head) - 54
  • Ben Janssen (Inhume) - 57
  • Christian Älvestam (Scar Symmetry) - 50
  • Jani Noronen (Machine Men) - 44
  • Jordi Gorgues Mateu (Persefone) - 56
  • Kirk Windstein (Crowbar) - 61
  • Pete Raatikainen (Rapture) - 47
  • Ritchie Blackmore (Deep Purple) - 81

Vandaag overleden:
  • Peter Steele (Type O Negative) - 2010
  • Simone de Beauvoir (auteur) - 1986
Review

Drawn And Quartered - Extermination Revelry
Jaar van release: 2003
Label: Moribund Records
Drawn And Quartered - Extermination Revelry
Moribund Records is een label dat bekend staat voor haar ‘satanistische-visie’. Op het label komen veel black metal releases uit die meestal overal goede recensies scoren. Ik was dus erg benieuwd naar dit tweede album van de Amerikaanse brute death metal band Drawn And Quartered. Hun debuut ‘To kill is human’ kwam in 2001 uit op hetzelfde label en daarna volgde een tour met onder andere Cephalic carnage en Vile.

De negen ‘vrolijke liedjes’ die op dit album staan zijn beïnvloed door Nile, Morbid angel en Suffocation. Kortom heel brute, maar ook goed opgebouwde, death metal. Elk nummer kent sterke terugkerende elementen die er voor zorgen dat het schijfje blijft boeien tot het einde. Na twee sterke openingsnummers weet je al dat deze band een goed potje brute technische death metal kan maken. Ook de sologedeeltes (trage en melodieuze solo’s die perfect aansluiten bij de onderliggende harde en snelle gitaarriffs) zijn een lust voor het oor. Na die twee openingsnummer volgt het zeer stoere Immolation-achtige ‘The owens await’. Andere opvallende tracks zijn nog ‘Necrophile Decapitator’ (hallo Cannibal Corpse!), het doomy ‘Worshippers of total death’ dat zeven minuten doordendert en het snelle brute grindcore-achtige ‘Sodomized and butchered’ dat maar een minuutje klokt. Ook de trage en melodieuze afsluiter ‘Abyss behind my gaze’ is van hoog allooi.

Dit ‘Extermination Revelry ‘ is ongetwijfeld één van de betere death metal releases van dit jaar. Veel spanning, afwisselende tempo’s, de nodige techniek en catchy stukken maken dit schijfje tot een ‘undergroundmeesterwerkje’. Ten slotte zal ik nog wat randinformatie vermelden; de cd is gemastered door James Murphy (oa. Death en Testament) en het coverartwork is gemaakt door Gabriel Byrne van Blood ritual (erg fraaie cover trouwens). Verplichte luisterbeurt voor deathmetalfreaks!

Tracklist:
1. Embrace of darkness
2. Incinerated faithful
3. The ovens await
4. Kill for my master
5. Necrophile decapitator
6. Worshippers of total death
7. Sodomized and butchered
8. Under the chainsaw
9. Abyss behind my gaze

Score: 87 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 18 november 2003

Drawn And Quartered - Extermination Revelry
Reactie van Leisvaldo op 05-07-2012 om 01:50u

het is dat deel van jezelf wat je stedes overhaalt om slapend te blijven..dus in de comfortzone..angst voor het ontwaken en de gevolgen kan een motivatie zijn om dat te willen.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.