Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in mei 2026 werd uitgebracht?

A Forest Of Stars - Stack Overflow In Corpse Pile Interface
Acid Reign - Daze Of The Week
All Them Witches - House Of Mirrors
Armored Saint - Emotion Factory Reset
Black Veil Brides - Vindicate
Claypool Lennon Delirium - The Great Parrot-Ox
Darkthrone - Pre-Historic Metal
Devin Townsend - The Moth
Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
Dogstar - All In Now
Draconian - In Somnolent Ruin
Elder - Through Zero
Frozen Soul - No Place Of Warmth
Geoff Tate - Operation: Mindcrime III
Ingested - Denigration
Monolord - Neverending
Panopticon - Det Hjemsøkte Hjertet
Periphery - A Pale White Dot
Pro-Pain - Stone Cold Anger
Sevendust - One
Shinedown - Ei8ht
Social Distortion - Born To Kill
Venom - Into Oblivion
Yoth Iria - Gone With The Devil
een ander studio-album uit mei 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    1 juni:
  • Afsky en Yoth Iria
  • 2 juni:
  • Midnight Odyssey
  • 3 juni:
  • Flotsam And Jetsam en Razorblade Messiah
  • 4 juni:
  • Pitfest
  • 5 juni:
  • An Evening with Paul Quinn - Road Stories
  • Flotsam and Jetsam en Razorblade Messiah
  • Pitfest
  • South Of Heaven festival
  • Triple Threat Metal Fest 2026
  • 6 juni:
  • Flotsam and Jetsam en Atmoran
  • Pitfest
  • Pro-Pain en Megalomaniacs
  • South Of Heaven festival
  • 7 juni:
  • ACIDEZ en Rotzorg
  • South Of Heaven festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ignacio Ruiz (Arwen) - 47
  • Robert Vigna (Immolation) - 56

Vandaag overleden:
  • Cynthia Weil (songwriter) - 2023
  • Victor Agnello (Lȧȧz Rockit) - 2014
Review

Drawn And Quartered - Hail Infernal Darkness
Jaar van release: 2006
Label: Moribund Records
Drawn And Quartered - Hail Infernal Darkness
Wie smeert tegenwoordig nog stroop op broodsneetje? Vroeger was dit broodsmeersel niet aan te slepen, tegenwoordig beleggen we onze Italiaanse bollen met gerookte kaas en filet american. Toch kreeg ik laatst pardoes onverklaarbare trek in donkere, taaie stroop, terwijl ik nooit stroop heb gelust.
Terwijl ik nog met deze plots verkregen trek worstelde, niet begrijpend waarom stroop en waarom NU, raasde "Hail Infernal Darkness" van Drawn And Quartered voort en plots vielen alle puzzelstukjes op de juiste plaats. De aanstichter van mijn vreemde appetijt schuilde al die tijd in de cd-speler.

Ja, leg dat maar eens uit. Een poging begint bij deathmetal, deathmetal maakt mensen als mij blij. Hoe beter de deathmetal is, hoe blijer ik word. Een blij mens lust vaak een hapje (en ik lust er dan wel 10) dus vertalen tevreden indrukken zich vaak naar etenswaren. En waarom stroop? Vanwege het ontzettend drabberige geluid van het luistervoer. Maar nu loop ik op de zaken vooruit.

Drawn And Quartered is weer actief geweest. De nieuwe plaat heet "Hail Infernal Darkness", al deze woorden weet het viertal uit Seattle meer dan waar te maken. De infernal darkness wordt geëerd tot op het bot. Het album is ervan doordrenkt. Dit album is evil, gitzwart, in-en in gemeen en nauwelijks te doorgronden. "Hail Infernal Darkness" raast zich als een bezetene een weg door alles en iedereen heen zonder onderweg ook maar een druppeltje sfeer te verliezen. Wat dat betreft is Drawn And Qartered uniek in haar soort. De vorige albums hadden hier ook al een flink handje van, "Hail Infernal Darkness" is echter de overtreffende trap van alles wat deze band ooit gepresteerd heeft.

De wind die Drawn And Quartered in dit geval ook altijd mee heeft is de productie van de werken. Meer dan ooit is "Hail Infernal Darkness" massief, gevleesd, flink gevuld met brute beukdeath en vormt dit alles bij elkaar een ontzettend stroperig geheel waarin de duivel schuilt. Ondanks de snelheid, want snelheid is bij Drawn And Quartered aan geen marge gebonden, klinkt elke noot subliem zwaar en corpulent. De negen nummers die de cd rijk is ontpoppen zich zowel tekstueel als muzikaal als regelrechte killers.

Nee, voor een boterhammetje Drawn-And-Quartered-Stroop bij de lunch schaf ik met plezier een broodtrommeltje extra aan.

Tracklist:
1.Procession of Pain
2.Genocide Advocacy
3.Hail Infernal Darkness
4.Blood of a Million Martyrs
5.Throne of Desolation (Befouling the Scriptures)
6.Suffer a Traitor's Fate
7.Escape to Cremation
8.Bind, Torture, Kill
9.Nightghoul of the Graveyards

Score: 90 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 2 april 2006

Drawn And Quartered - Hail Infernal Darkness
Reactie van behemoth666 op 16-04-2006 om 20:11u
Score: 80 / 100

tsja.. de drums hadden wat mij betreft wat beter kunnen klinken, ik vind het allemaal maar wat dof overkomen, niet slecht, dat zeker niet, maar dit lijkt wel alsof de treble-knop te ver teruggedraaid is. gaat mij op den duur wel een beetje irriteren..

Zoeken
    29 mei:
  • All Them Witches - House Of Mirrors
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Dogstar - All In Now
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Narnia - X
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Shinedown - Ei8ht
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
  • 5 juni:
  • A.A. Williams - Solstice
  • Blood Incantation - All Gates Open (Original Motion Picture Soundtrack)
  • Cyhra - Requiem For A Pipe Dream
  • Evergrey - Architects Of A New Weave
  • Riena - Miekka ja Varjo
  • Urzah - A Tranquil Void
  • Voivod - Symphonique
  • W.M.D. - Against All Warnings
  • 6 juni:
  • Thorium - Suburban Rot
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.