Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 16 december:
  • Imminence
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Molko (Placebo) - 53
  • Clay Patrick McBride (fotograaf) - 57
  • Dan Blocker (acteur)† - 97
  • Endre Paksi (Ossian) - 67
  • J Mascis (Dinosaur Jr.) - 60
  • John Cornfield (producent) - 67
  • José Rubio (WarCry) - 47
  • Meg White (The White Stripes) - 51
  • Messiah Marcolin (Candlemass) - 58
  • Mike Young (Devin Townsend) - 46
  • Nicole Ansperger (Eluveitie) - 44
  • Wolf Hoffmann (Accept) - 66
Review

Domovoyd - Domovoyd
Jaar van release: 2015
Label: Svart Records
Domovoyd - Domovoyd
Twee maanden geleden schreef ik een vernietigende recensie over het laatste werk van Saturnalia Temple en daarmee hoopte ik dat ik voorlopig niet weer ogenschijnlijk goede bands hoefde af te branden. Echt balen dat het weer raak is. Het Finse Domovoyd beloonde ik voor het uitbrengen van Oh, Sensibility met 83 punten, maar ook zij besloten het muzikale roer om te gooien. Nu hoeft dat natuurlijk helemaal niet erg te zijn, maar de nieuwe richting is op z’n zachtst gezegd teleurstellend.

Teleurstellend? Zeg maar gerust: tamelijk kut! De psychedelische doom heeft plaatsgemaakt voor psychedelische, experimentele rock. Dat is een riskante stap. In Domovoyd’s geval pakt het gewoon slecht uit. Zat de muziek eerder goed in elkaar en droop elke song van de kwaliteit, op dit titelloos vervolg hoor ik daar niets meer van terug. De riffs doen er niet meer toe en van enige structuur lijkt geen enkele sprake meer. Je wordt overspoeld door een willekeur van geluiden. Nergens trekt de band mijn aandacht en steeds weer hoop ik dat de plaat snel over is. Het vervelende is dan ook dat het geheel ruim een uur duurt.

Het verbaast me dat er bands zijn die na hun debuut hun geluid bijna radicaal omgooien. Ik heb dan ook wel bewondering voor het lef van Domovoyd, maar het resultaat is ronduit teleurstellend. Ik verwacht dan ook niet dat deze heren met deze keuze nieuwe zieltjes gaan winnen, al ben ik wel benieuwd wat de toekomst in petto heeft voor de band.

Tracklist:
1. Domovoyage
2. Ambrosian Perfume
3. Caustic Afterglow
4. Mystagogue
5. Amor Fati
6. Vivid Insanity

Score: 45 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 21 april 2015

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.