Into The Grave 2026
Enquête

Als je nu terugkijkt op de muziek van 2006, want vind jij dan het gaafste studio-album uit dat jaar?

Agalloch - Ashes Against The Grain
Amon Amarth - With Oden On Our Side
Celtic Frost - Monotheist
Delain - Lucidity
Dragonforce - Inhuman Rampage
Eluveitie - Spirit
Enslaved - Ruun
Hatebreed - Supremacy
In Flames - Come Clarity
Insomnium - Above The Weeping World
Iron Maiden - A Matter Of Life And Death
Killswitch Engage - As Daylight Dies
Lamb Of God - Sacrament
Legion Of The Damned - Malevolent Rapture
Mastodon - Blood Mountain
Motörhead - Kiss Of Death
My Dying Bride - A Line Of Deathless Kings
Sabaton - Attero Dominatus
Satyricon - Now, Diabolical
Slayer - Christ Illusion
Stone Sour - Come What(ever) May
Tool - 10,000 Days
Trivium - The Crusade
Wolfmother - Wolfmother
een andere studio-cd uit 2006, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey en Day Six
  • Into The Grave
  • Loyalty Ends Here, Salvage, Arteria en IIvory
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 13 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Hulder en Asgrauw
  • Into The Grave
  • Plaguefest 14
  • RVH Project
  • The Motherz
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
  • 15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ade Jackson (My Dying Bride) - 56
  • Andreas Tyrone Svensson (Backyard Babies) - 53
  • Archie Bleyer (Cadence Records)† - 117
  • Atli Jarl Martin (Helshare) - 53
  • Brad Delp (Boston)† - 75
  • Carl Cadden-James (Shadow Gallery) - 63
  • David Sanchez (Havok) - 38
  • David Thoener (producent) - 72
  • John Wetton (Asia)† - 77
  • Kristian Larsen (Manticora) - 51
  • Michiel Eikenaar (Nihill)† - 50
  • Toni Paananen (Malpractice) - 52
Review

Pavillon Rouge - Solmeth Pervitine
Jaar van release: 2012
Label: Post Apocalyptic Music

Pavillon Rouge - Solmeth Pervitine

"Voor fans van Aborym en Blacklodge." Kijk, daar hou ik van: het ultieme gebied van compromisloze ramherrie; waar het smerige van black metal en het lompe van industrial elkaar ontmoeten, daar kom ik graag. Pavillion Rouge, kom er maar in.

Maar wat is dat nou? Aaargh!!! Er zijn wèl compromissen gesloten. Nouja, die mensen moeten er ook zijn, eens kijken of we daar doorheen kunnen kijken... Eerst maar even wat feiten.

De Fransozen van Pavillon Rouge brengen na de demo Mizuage uit 2008, met deze schijf, hun eerste full-length op de markt. De leden van dit uit Grenoble afkomstige gezelschap hebben ervaring opgedaan in onder andere Sybreed en Osirion en zijn dit jaar al vijf jaren samen. Solmeth Pervitine is daarvan het resultaat.

Dat resultaat levert een alleraardigst schijfje op en de eerlijkheid gebied mij te zeggen dat dat in dit genre zeker geen compliment is. Of je zou moeten concluderen dat ze bij de promotie van dit schijfje met namen als Aborym en Blacklodge de plank gewoon ontzettend misslaan. Met regelmaat wordt de lompe smerigheid die je verwacht, onderbroken door allerlei vrolijke loopjes en toegankelijke beats. Het doet me hier en daar zelfs denken aan Knorkator. Wie die band kent, weet genoeg. Dat kan toch niet de bedoeling zijn geweest?! Ook een referentie aan de wat populairdere, Nederlandse, moderne dj's blijft de heren niet gespaard.

Ik begrijp wel dat deze band mee wil driften op Aborym en Blacklodge, maar het heeft van geen van beide de charme. Net als deze Fransen heeft ook Blacklodge wel wat rustigere en wat minder extreme stukken in hun muziek, maar door het smerige geluid wordt dat vakkundig de gemolesteerd en nek om gedraaid en blijft het onaangenaam in de goede zin van het woord. Solmeth Pervitine klinkt echter erg gepolijst en goed geproduceerd en is daarmee mijlen van Blacklodge vandaan. Aborym heeft wèl een dergelijke productie, maar is over de gehele linie lekker lomp, naar en compromisloos smerig. Zoals gezegd hebben de heren dat niet in huis.

Teleurstelling alom dus. Begrijp me goed, het is geen slechte plaat, maar het is allemaal gewoon niet interessant genoeg. Ik zie dit meer als een vermakelijk plaatje dat je er op een gothic/industrial-feestje tussendoor kan knikkeren (al zijn sommige stukken daar duidelijk te ruig voor). Een leuk probeerseltje, maar daar is dan ook alles wel mee gezegd. NEXT!

Tracklist
1. Solmeth Ascension
2. Sept Siècles Et Le Feu
3. Exubérance/Exaltation
4. Evangile Du Serpent
5. Le Cercle Du Silence
6. Les Membranes Vertes De L'Espace
7. Sadist Sagitarius
8. Des Cimes, Des Abîmes
9. Le Grand Tout S'Effondre
10. Avesta, Le Vent Effacera Tout
11. Jad XTC

Score: 57 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 29 april 2012

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.