Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete act uit de line-up van Dynamo Metalfest 2026?

Amorphis
Bleed From Within
Castle Rat
Damnation
Death Angel
Destruction
Fit For An Autopsy
Godsmack
Helloween
In Flames
Kittie
Lamb Of God
Lowen
Overkill
Primus
Revocation
Ronker
Sanguisugabogg
Slaughter To Prevail
Soulfly
Tailgunner
Testament
Thy Art Is Murder
Urne
een andere band, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 juli:
  • Dong Open Air
  • 17 juli:
  • Bengal Tigers en Starscream
  • Dong Open Air
  • 18 juli:
  • Amenra en Ho99o9
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
  • 19 juli:
  • Mindwars en Ruthless
  • Prixoma Flare, Hurryland en Artemis
  • 21 juli:
  • Rose Tattoo
  • 22 juli:
  • D.R.I.
  • Riot City en Aquilla
  • Rose Tattoo
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan Fitzgerald (Night Ranger) - 77
  • Charly Steinhauer (Paradox) - 63
  • Jennifer Haben (Beyond The Black) - 31
  • Maggy Luyten (Nightmare) - 58
  • Mike Smith (Suffocation) - 55
  • Ryan McCombs (Soil) - 52
  • Scott Kelly (Neurosis) - 59
  • Steve Overland (FM) - 66

Vandaag overleden:
  • Biz Markie - 2021
  • John Panozzo (Styx) - 1996
  • Jon Lord (Deep Purple) - 2012
Review

Paceshifters - One For The Road
Jaar van release: 2010
Label: Suburban Records
Paceshifters - One For The Road
One For The Road is het debuut van de Paceshifters. Het is de broertjes Seb en Paul en drummer Koen voor de wind gegaan de afgelopen twee jaar. Een split met de Supersuckers en een tour met dezelfde band, een optreden bij De Wereld Draait Door, een 7” geproduceerd door Peter van Elderen (Peter Pan Speedrock) en optredens op Bevrijdingsfestival Overijssel en de Zwarte Cross. Tel daar de gemiddelde leeftijd van negentien jaar bij op en je hebt een jongensdroom in een notendop.

Op dit debuut vinden we stomende rock-‘n’-roll met een punkrandje in de stijl van (inderdaad) Peter Pan Speedrock en Supersuckers. Ondanks het feit dat dit zeker een geslaagd debuut is, schemert de leeftijd van de heren toch door de nummers heen en ik vraag me tijdens het luisteren meerdere malen af of een full length niet iets te vroeg is geweest. De zang is hier en daar lichtelijk vals en dan bedoel ik niet de goede manier zoals dit bijvoorbeeld bij een band als Rancid het geval is. Vooral bij het nummer Good Or Bad, de ballad Dad en het enigszins saaie Your Voice is dit goed te merken.

Echter, fantastische nummers als Starting Over Again, Hey Judge en Age Of The Millennials maken dit weer ruimschoots goed. Over het algemeen vind ik de nummers iets te lang duren en ik denk dat als ze de songs iets compacter hadden gehouden, dit het geheel ten goede had gekomen. Het jeugdige enthousiasme druipt in ieder geval van deze schijf af en dat is zeker ook wat waard.

Al met al is dit zeker een plaat die zijn weg terug gaat vinden naar mijn cd-speler. Ik vermoed dat we in de toekomst nog heel veel goede dingen gaan horen van de Paceshifters, want met One For The Road zijn ze absoluut de juiste weg ingeslagen. Rock on!

Tracklist:
1. Rock ‘n’ Roll Trip
2. Beauty Queen
3. Good Or Bad
4. Raise A Little Hell
5. Age Of The Millennials
6. No Job
7. Your Voice
8. I Don’t Listen
9. Bore Out
10. Dad
11. Starting Over Again
12. Too Dirty
13. Hey Judge

Score: 72 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 1 november 2010

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.