Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete deathcore-album?

After The Burial - Rareform
All Shall Perish - The Price Of Existence
Born Of Osiris - The Discovery
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Carnifex - Dead In My Arms
Despised Icon - The Ills Of Modern Man
Distant - Heritage
Fit For An Autopsy - Oh What The Future Holds
Humanity's Last Breath - Ashen
Job For A Cowboy - Doom
Lorna Shore - Pain Remains
Make Them Suffer - Neverbloom
Shadow Of Intent - Melancholy
Signs Of The Swarm - The Disfigurement Of Existence
Slaughter To Prevail - Kostolom
Suicide Silence - The Cleansing
The Acacia Strain - You Are Safe From God Here
The Faceless - Akeldama
The Red Chord - Fused Together In Revolving Doors
Thy Art Is Murder - Hate
Veil Of Maya - The Common Man's Collapse
Whitechapel - Hymns In Dissonance
Winds Of Plague - Decimate The Weak
Within The Ruins - Phenomena
een ander deathcore-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 april:
  • Ancient Fragments
  • Dynamo Metalfest Bandbattle
  • Metal Legion Fest: Chaos Unleashed, Shinigami, Project Pain en Los Metallicos
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
  • 19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
  • 23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
Geen concerten bekend voor 18-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Clyde Stubblefield (James Brown)† - 83
  • José Aguiar (Tarantula) - 72
  • Kristian Andersen (Where Angels Fall) - 52
  • Mark Tremonti (Alter Bridge) - 52
  • Mike Mangini (Dream Theater) - 63

Vandaag overleden:
  • Storm Thorgerson (illustrator) - 2013
Review

Collision - Decade Of Disgust
Jaar van release: 2010
Label: Sixkiller Records
Collision - Decade Of Disgust
Om te vieren dat Collision tien jaar bestaat, heeft deze band besloten wat ouder, moeilijk verkrijgbaar werk op een cd’tje te knallen en daar nog aantal niet eerder uitgebrachte nummers plus een paar live-opnames aan toe te voegen. Decade Of Disgust is het aangename gevolg geworden van dit besluit. Collision maakt punky grindcore in de stijl van Nasum met S.O.D.-invloeden. Het is dan ook niet vreemd dat deze bands gecoverd worden op deze schijf.

De eerste zes nummers van deze cd komen van de split die Collision uitbracht met DrDoom (uit 2008) en daar is nu een zevende, niet eerder uitgebracht nummer aan toegevoegd, in de vorm van de Brutal Truth-cover Choice For A New Generation. De S.O.D.-cover Milk en het nummer Papercupjazzkingkong II waren oorspronkelijk opgenomen voor Roadkiller (2006), maar nooit eerder uitgebracht. Nazi Punks Fuck Off (Dead Kennedys-cover) is een outtake van Romantic Display Of Love (2003). Six Feet Under (Repulsion), Time To Act! en Closer To The End (beide van Nasum) maken het lijstje covers compleet. Daarna volgt nog een aantal live-nummers, variërend van prima tot zeer dubieuze geluidskwaliteit.

Tot zover de feiten. Al deze nummers zijn opnieuw gemasterd in 2010 en dat is te horen, want de geluidskwaliteit van de studionummers is prima: het is bijna niet te horen dat alle nummers verspreid over tien jaar opgenomen zijn. Helaas is dit niet te zeggen over de live-opnames. Er staan tien live-nummers verdeeld over drie sessies op deze cd en vooral de eerste sessie klinkt beroerd doordat het geluid erg rondzingt. Dat neemt niet weg dat deze nummers zeker de moeite waard zijn en bovendien klinken de tweede en derde sessie prima.

Ondanks het feit dat deze cd wat aan de korte kant (35 minuten) is, mag Decade Of Disgust een prima grindcoreplaat genoemd worden, die iedere fan van bands als Nasum en Brutal Truth prima kan aanschaffen.

Tracklist:
1. Vortex Of Disgust
2. Crackwhore Barbie
3. Plastic
4. Exaggerated Gloom And Doom
5. Not In My Backyard
6. Toxic Nightmare
7. Choice For A New Generation
8. Milk
9. Papercupjazzkingkong II
10. Nazi Punks Fuck Off
11. Six Feet Under
12. Time To Act!
13. Closer To The End
14. I Hate Christmas
15. Hail Satan 666
16. Roadkill
17. Cowboy George
18. Oh My Goth
19. Bob Ross Is Cool
20. Spoiled Rotten 90210
21. Heading For The End
22. Kung Fu Chicks With Dirty Tricks
23. Redneck Rampage

Score: 75 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 25 oktober 2010

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.