Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Jellum (Lȧȧz Rockit) - 62
  • Ana Fernández (Darksun) - 45
  • Björk (The Sugercubes) - 60
  • Bryan Patrick (Manilla Road) - 59
  • Ian Taylor (Adolescents) - 54
  • Jeff Blue (producent) - 58
  • Mick Rock (fotograaf)† - 77
  • Myles Heskett (Wolfmother) - 48
  • Tobias Sammet (Edguy) - 48

Vandaag overleden:
  • Peter Grant (manager) - 1995
  • Willy Quiroga (Vox Dei) - 2024
Review

Tesla - Live In Europe 2009
Jaar van release: 2010
Label: Frontiers Records
Tesla - Live In Europe 2009
Tesla weet sinds een aantal jaren Nederland (en Europa) weer te vinden, en dat was te merken want de laatste optredens van de heren werden prima bezocht, en hun show in Zoetermeer in 2008 stond me nog helder voor de geest. Dit is niet echt hun eerste live album, en ik zal me beperken tot een globale indruk, omdat we denk ik wel mogen stellen dat dit gewoon een kwalitatief goede band is.

Sinds ik de band live heb gezien ben ik een bewonderaar van gitarist Frank Hannon geworden. Ook zanger Jeff Keith weet zijn publiek (in dit geval het Spaanse publiek) zeker te boeien, al klinkt zijn iele stem voor sommigen niet erg lekker.. Het spel op dit album is redelijk op orde, het klinkt lekker, er is hoorbaar weinig aan gesleuteld, en dat siert de band.

De opnamekwaliteit is iets anders; die klinkt me in de oren als een PA-tape die iets is bijgeschaafd. Maar goed, het livesfeertje druipt ervan af en daar is zo'n album dan ook voor bedoeld, denk ik dan. Meer dan 80 minuten is lekker lang, en songs als I Wanna Live, Modern Day Cowboy, Hang Tough en Signs luisteren heerlijk weg. Qua tracklist heeft de band een mooi evenwicht gevonden van oud en nieuw werk en ook dát zien we wel eens anders.

Alles bij elkaar tellend is dit weer een lekker schijfje geworden. Ik moet zeggen dat ik na hun DVD gezien te hebben wel de indruk heb dat Tesla voor een niet onbelangrijk deel ook een visuele band is. Of die DVD was gewoon verrekte goed, dat kan ook..

Tracklist:
1. Forever More
2. I Wanna Live
3. Modern Day Cowboy
4. Heaven's Trail
5. What a Shame
6. Shine Away
7. Love Song
8. What You Give
9. The Way It Is
10. Breakin' Free
11. Hang Tough
12. So What!
13. Signs
14. Lil' Suzie
15. Into the Now

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 29 mei 2010

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.