Into The Grave 2026
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
  • 15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
Geen concerten bekend voor 14-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan White (Yes)† - 77
  • Chris DeGarmo (Queensrÿche) - 63
  • Daniel Pouylau (Manigance) - 59
  • King Diamond (Mercyful Fate) - 70
  • Loïc Jenn (Karelia) - 46
  • Mike Scaccia (Ministry)† - 61
  • Mikko Lehto (October Falls) - 47
  • Steve Hunter (Alice Cooper) - 78

Vandaag overleden:
  • G.K. Chesterton (auteur) - 1936
Review

Wolf - Ravenous
Jaar van release: 2009
Label: Century Media Records
Wolf - Ravenous
In het land van de heavy metal is producer Roy Z inmiddels geen onbekende meer. Ontdekt door Bruce Dickinson mocht hij aan zijn soloplaten meewerken. Sindsdien heeft hij flink naam gemaakt door klussen aan te nemen van onder andere Rob Halford, W.A.S.P. en Judas Priest. Alleen om één of andere rare reden heeft hij nooit een cd van Iron Maiden mogen produceren. Aangezien dat er ook niet meer van lijkt te komen, heeft hij maar gewoon een band opgezocht die Iron Maiden als zware invloed in zijn muziek heeft. Dat werd dus het Zweedse Wolf, dat na drie albums inmiddels ook wel wat bekendheid en respect heeft verworven in het land van de heavy metal. Dus als je je altijd al hebt afgevraagd hoe Iron Maiden zou klinken met Roy Z achter de knoppen, kun je met een gerust hart het nieuwe Ravenous aanschaffen.

Natuurlijk kan men bij Wolf rekenen op wat meer naamsbekendheid, puur omdat Roy Z achter de knoppen zat. Maar het geluid is nu uiteraard ook kraakhelder. Ook zal hij wel wat tips hebben gegeven over hoe nummers te schrijven, want de nummers zijn net wat verfijnder dan het eerdere werk. Speed On en Hail Ceaser zijn lekker compacte songs die goed wegluisteren op een rap tempo. Het melodieuze aspect komt nu wat beter naar voren en de muzikanten zelf zijn duidelijk gegroeid. De gitaristen leveren dit keer extra puntige riffs en de solo's gieren als meer dan tevoren.

Toch kan ik niet zeggen dat Ravenous hierdoor het beste werk van Wolf tot nu toe is. Ik vind het vorige Black Flame namelijk toch een stuk spannender qua composities, en dat album bood meer variatie. Bij de nieuwe cd heb ik het gevoel dat de heavy metal wat meer in hapklare blokken is gehakt, zodat het een breder publiek zal aantrekken. Dat doet helaas af aan de spontaniteit en het hongerige karakter van de eerdere cd's. Toch is de nieuwe cd zeker niet slecht en vooral met het vette Whiskey Psycho Hellions en het epische Curse You Salem heeft Wolf een stel nieuwe krakers gemaakt. Ravenous is niet echt opzienbarend, ondanks de medewerking van Roy Z. Maar het kan als lekkere heavy metal-cd er zeker mee door.

Tracklist:
1. Speed On
2. Curse You Salem
3. Voodoo
4. Hail Caesar
5. Ravenous
6. Mr. Twisted
7. Love At First Bite
8. Secrets We Keep
9. Whisky Psycho Hellions
10. Hiding In Shadows
11. Blood Angel

Score: 77 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 30 maart 2009

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.