Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wanneer koop jij in de regel een kaartje voor een festival, waarin je erg geïnteresseerd bent?

direct als de voorverkoop begint, ook als er weinig namen bekend zijn
alleen als er een aantrekkelijke vroegevogelkorting is meteen, anders later
zodra er genoeg gave artiesten zijn aangekondigd die ik wil zien
zodra ik genoeg budget heb om een kaartje te kunnen kopen
pas als de volledige line-up en het tijdschema bekend zijn en me bevallen
pas als de weersverwachting bekend is en gunstig uitvalt
pas als ik zeker weet dat ik die dag(en) uit kan gaan
op het laatst, wanneer ik een goedkoop doorverkoopticket kan scoren
ik koop nooit een kaartje voor een muziekfestival
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 april:
  • Anna KiaRa
  • Dirty Sound Magnet
  • Flowerleaf, Battled en Pandora's Key
  • Gama Bomb en Lich King
  • Infected Rain, Butcher Babies en Black Spikes
  • Valdrin en Amalekim
  • 5 april:
  • Anna KiaRa
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
  • 6 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Hellripper, Schizophrenia en Sarcator
  • Skynd
  • 7 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Skynd
  • Witch Fever
  • 8 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Witch Fever
  • 9 april:
  • 1914 en Katla
  • Carnivore A.D.
  • Lord Of The Lost, Dogma en League Of Distortion
  • Morning Again, Becoming A.D. en Provisional
  • Predatory Void en Inferum
  • 10 april:
  • Carnivore A.D.
  • Novelists, TSS en Vianova
  • Year Of The Goat en Firmament
  • Zeke
Geen concerten bekend voor 04-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Dutkiewicz (Killswitch Engage) - 49
  • Gary Moore† - 74
  • Jari Kuokkanen (Teräsbetoni) - 49
  • Joakim "Jocke" Malmborg (Crimson Moonlight) - 41
  • Jorge Salán (Mägo De Oz) - 44
  • Jürgen Wannenwetsch (Stormwitch) - 62
  • Karel Repecký (Salamandra) - 54
  • Lars Eric Si (Age Of Silence) - 52
  • Maco H (Tarot) - 58
  • Marco Angioni (Chaoswave) - 53
  • Marco Sfogli (James LaBrie) - 46
  • Mike Starr (Alice In Chains)† - 60
  • Muddy Waters† - 113
  • Nigel Preston (The Cult)† - 63
  • Peter Baltes (Accept) - 68

Vandaag overleden:
  • Carlo Mastrangelo (Pulse) - 2016
  • Scott Columbus (Manowar) - 2011
Review

Sieges Even - Playgrounds
Jaar van release: 2008
Label: InsideOut Music
Sieges Even - Playgrounds
Ik heb Sieges Even altijd een erg interessante band gevonden. Van de vrij technische metal op de oude albums tot aan de zweverige progressieve rock op de laatste platen, elk werkje verdiende wel een luisterbeurt. Playgrounds is het eerste live album van deze Duitse band en ook hier stelt men zeker niet teleur.

Het eerste wat opvalt aan het vastgelegde optreden op deze cd is het ongekende spelplezier. De studioalbums van de band waren in dat opzicht wel overtuigend, maar toch ook soms een tikje klinisch. Daar is op deze cd geen sprake meer van. Het geluid is kraakhelder en elk nummer komt bijzonder goed uit de verf. De onbetwiste smaakmaker op het album is de Nederlandse zanger Arno Menses. Met groot gemak perst hij ook live de meest fantastische zanglijnen uit zijn strot, waardoor alles net even levendiger klinkt dan op de reguliere cd's van de band. Zowel een ouder nummer als The Waking Hours als wel het nieuwe Paramount klinken fris en spontaan. Ik vraag me alleen af waarom er geen nummers voorbij komen van de eerste twee albums van de band, maar dat zal wel te maken hebben met grote verschil van stijl.

De productie van het album is erg netjes. Alle instrumenten komen duidelijk naar voren en de complexere progressieve passages zijn goed te volgen. De hele plaat doet overigens erg denken aan een willekeurige live-cd van een band als Rush. Nu had Sieges Even altijd al wel een flinke scheut Rush in het geluid, maar live beschikt de band over een zelfde soort souplesse en spontaniteit die ook in het bezit zijn van het Canadese trio. Sieges Even biedt daardoor net even iets extra's, wat vele symfonische bands niet hebben. Geen klinisch strakke ingestudeerde performance, maar gewoon lekker muziek maken, dat lijkt het motto op deze cd. Een verplichte aanschaf voor liefhebbers van progressieve en toch ook lekker speelse rockmuziek.

Tracklist
1. When Alpha And Omega Collide
2. Tidal
3. Unbreakable
4. The Waking Hours
5. Iconic
6. These Empty Places
7. Duende
8. Paramount
9. The Lonely Views Of Condors
10. The Weight

Score: 85 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 21 juli 2008

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.