Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalcover van A-Ha’s jarentachtighit Take On Me?

A Hero For The World [2024]
Cipher [2017]
Déhà [2020]
Emil Bulls [2001]
Fueled By Fear [2026]
Incursed [2017]
Iron Savior [2026]
Jonathan Young & SixteenInMono [2019]
Leo [2014]
Leprous [2025]
Mägo De Oz [2006]
Mortemia & Marcela Bovio [2026]
MxPx [1995]
Northern Kings [2008]
Otu [in Rammstein-stijl, 2025]
Otu [in System Of A Down-stijl, 2022]
PelleK & ERock [2014]
Posehn & guests [2019]
Reel Big Fish [1996]
Thy Sanatorium [2026]
Triphon [2014]
Vision Divine [2002]
Weezer [2019]
Worgohm [2025]
een andere coverversie

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 juni:
  • Iron Maiden, Epica, Testament, Doro en Fleddy Melculy
  • 30 juni:
  • The Black Crowes
  • 1 juli:
  • The Black Crowes
  • 2 juli:
  • Masacre en Dauthuz
  • 3 juli:
  • Boneripper, Trickstate en Bot Mes
  • Sea of Consciousness, Dance With Dragons en Mosaic
  • 4 juli:
  • Bold, Contention en Clique
  • PPTA en Plusminus
  • Regressive Hypnosis, Seventh Dimension en Incidense
  • 5 juli:
  • Nunslaughter en The Black Moriah
Kalender
Vandaag jarig:
  • Don Dokken (Dokken) - 73
  • Henri Vahvanen (Battlelore) - 43
  • Ian Paice (Deep Purple) - 78
  • John Svensson Rehnström (Faithful Darkness) - 38
  • Jürgen "Ventor" Reil (Kreator) - 60
  • Kevin Shirley (producent) - 66
  • Laura Macrì (MaYaN) - 36
  • Marco Schomas (Finsterforst) - 43
  • Mika Ahtiainen (To/Die/For) - 54
  • Patrick Meehan (manager) - 78
  • Peter Hobbs (Hobbs Angel Of Death)† - 65
  • Sakis Tolis (Rotting Christ) - 54
  • Selim Lemouchi (The Devil's Blood)† - 46
Review

Sieges Even - Paramount
Jaar van release: 2007
Label: InsideOut Music
Sieges Even - Paramount
Mooi, lief en ontroerend. Dat is de aangename wereld die het Duitse Sieges Even schept. En die nieuwe wereld was ook al aanwezig op het twee jaar oude comeback album The Art Of Navigating By The Stars en laat een groot verschil horen met hun oude metal elpees. En dat verschil zit niet enkel in het opschuiven naar meer progressief getinte rock/metal, maar ook in kwaliteit. Zo is nieuwe zanger Arno Menses (een Nederlander zowaar) een ware verbetering, zijn de gebroeders Holzwarth inmiddels een ijzersterke ritmesectie en merk je dat gitarist Markus Steffen volwassen is geworden.

Of dit Paramount een betere plaat is als de magnifieke voorganger kan ik niet zeggen. Het is niet beter, maar zeker ook niet minder. Maar wel een beetje anders. Ten eerste heeft de concept-aanpak plaats moeten maken voor een songgerichte-visie en bevatten de nieuwe songs een stuk meer afwisseling. Zo schamen de heren zich niet om met een pure AOR ballade te komen aanzetten en hebben ze zelfs de bekende I have a dream-speech van Martin Luther King op muziek gezet De emotionele refreinen, de speelse creativiteit en de uitstekende mix en productie zijn gelukkig wel nog steeds aanwezig.

Sterker nog, ik vind de laatste releases van Queensrÿche en zelfs Dream Theater het niet halen met dit Paramount. Deze Duitse band vormt samen met hun landgenoten van Vanden Plas het beste wat dit genre nu heeft te bieden.

Tracklist:
1. When Alpha And Omega Collide
2. A Wallflower On The Day Of Saint Juliana
3. Tidal
4. Iconic
5. Where Our Shadows Sleep
6. Duende
7. Bridge To The Divine
8. Leftovers
9. Mounting Castles In The Blood Red Sky
10. Paramount

Score: 88 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 september 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.