Batushka
Enquête

Wat vind jij van de trend dat sommige concertzalen om financiële redenen steeds meer cover- en tributebands boeken?

Prima, ik ga zelf graag naar shows van coverbands
Geen probleem, ik ga af en toe zelf naar een coverband kijken
Van mij hoeft het niet, maar ik snap dat zalen die keuze maken
Jammer, ik heb totaal geen behoefte aan cover- of tributebands
Schandalig, de zalen moeten origineel talent ondersteunen
Ik heb geen mening over dit onderwerp
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 februari:
  • Cryptosis en Sad Whisperings
  • March Into Valhalla
  • Plan Nine
  • Sleep Theory en The Pretty Wild
  • Wacken Metal Battle (Drentse voorronde)
    Met Mouldwarp, New Dawn Fades, OPHÆRA en Semper Fi
  • 15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
  • 18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
  • 20 februari:
  • Avatar, Alien Weaponry en Witch Club Satan
  • Born From Pain, Lies! en Stalk
  • Hellevaerder, Asgrauw en Suttungr
  • Plan Nine
  • Sanguisugabogg, Fulci, Gates To Hell en Celestial Sanctuary
  • Urne
  • Urne en Everything Decays
    14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aylin Aslim (Letzte Instanz) - 50
  • Brian Slagel (producent) - 65
  • Jason Rainey (Sacred Reich)† - 59
  • John Alfredsson (Avatar) - 40
  • Liv Kristine (Leaves' Eyes) - 50
  • Robert Kovacic (Belphegor) - 49
  • Scott Borland (Limp Bizkit) - 47
  • Vegard "Vyl" Larsen (Keep Of Kalessin) - 56

Vandaag overleden:
  • Mick Tucker (The Sweet) - 2002
  • Tim Aymar (Pharaoh) - 2023
Review

Stuck Mojo - Southern Born Killers
Jaar van release: 2008
Label: Napalm Records
Stuck Mojo - Southern Born Killers
Stuck Mojo schreef samen met acts als Rage Against The Machine, Clawfinger en Urban Dance Squad geschiedenis met een stoere crossover tussen metal en rap. In de 21ste eeuw bleek echter bijna niemand geïnteresseerd in het geluid van Stuck Mojo en de heren konden ook geen nieuwe zieltjes winnen. Hun laatste album stamt eigenlijk af uit 2005 en is getiteld Southern Born Killers. Aangezien de heren alle vertrouwen in een platenmaatschappij kwijt waren, kun je dit album (inclusief hoesje) al twee jaar gratis legaal downloaden.

Het album werd eigenlijk weinig gedownload (dat moet ook wel tegenvallen als zelf mensen niet geinteresseerd zijn in je gratis nieuw album), maar dankzij de YouTube clip van de song Open Season waar opgeroepen wordt tot jacht tegen extreme moslimsfundamentalisten stond Stuck Mojo terug in de belangstelling. De heren mochten zelf hun verhaal meerdere keren doen op de nationale Amerikaanse televisie.

Omdat de heren op tour gaan, is het album nu ook fysiek verkrijgbaar in de winkels. En dat is een goede zaak want dit droog geproduceerde album bevat enkele fraaie songs waarin 80’s rap en stoere groovy metalriffs tot een mooie symbiose komen. Tel daarbij het gevoel voor humor met de rake knipogen in de teksten en je komt uit op een interessant album. Trivium fans hebben wellicht nog nooit van deze Amerikaanse act gehoord en kunnen dus komende weken wat geschiedenis inhalen door het werk van deze invloedrijke en ondergewaardeerde band te doorspitten. En begin dan maar met dit fijn plaatje.

Tracklist:
1. I'm American
2. Southern Born Killers
3. The Sky Is Falling
4. Metal Is Dead
5. For The Cause of Allah
6. Open Season
7. Prelude To Anger
8. That's When I Burn
9. Yoko
10. Home

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 13 februari 2008

Stuck Mojo - Southern Born Killers
Reactie van Marcel op 13-02-2008 om 18:09u
Score: 90 / 100

Ik heb Stuck Mojo van begin of aan zwaar gewaardeerd (Snappin' Necks, Pigwalk).
Alleen vind ik deze met 'n andere zanger minder dan met de vorige.
Maar zoals je zegt, de teksten blijven wel gewoon Stuck Mojo.

Stuck Mojo - Southern Born Killers
Reactie van Sir Wankalot op 13-02-2008 om 23:46u
Score: 85 / 100

Ik vond de tijden met Bonz ook beter, vooral Rising dan. Maar deze is zeker niet slecht. Wel spijtig dat het rechtse America-gevoel er zo dik op ligt.

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.