Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete deathcore-album?

After The Burial - Rareform
All Shall Perish - The Price Of Existence
Born Of Osiris - The Discovery
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Carnifex - Dead In My Arms
Despised Icon - The Ills Of Modern Man
Distant - Heritage
Fit For An Autopsy - Oh What The Future Holds
Humanity's Last Breath - Ashen
Job For A Cowboy - Doom
Lorna Shore - Pain Remains
Make Them Suffer - Neverbloom
Shadow Of Intent - Melancholy
Signs Of The Swarm - The Disfigurement Of Existence
Slaughter To Prevail - Kostolom
Suicide Silence - The Cleansing
The Acacia Strain - You Are Safe From God Here
The Faceless - Akeldama
The Red Chord - Fused Together In Revolving Doors
Thy Art Is Murder - Hate
Veil Of Maya - The Common Man's Collapse
Whitechapel - Hymns In Dissonance
Winds Of Plague - Decimate The Weak
Within The Ruins - Phenomena
een ander deathcore-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 april:
  • Casey, Lastelle en Watch Me Rise
  • From Ashes To New en Comastatic
  • 15 april:
  • The Spark - Roadburn pre-party
  • TOE
  • 16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 18 april:
  • Ancient Fragments
  • Dynamo Metalfest Bandbattle
  • Metal Legion Fest: Chaos Unleashed, Shinigami, Project Pain en Los Metallicos
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
  • 19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
    14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Duce (Machine Head) - 54
  • Ben Janssen (Inhume) - 57
  • Christian Älvestam (Scar Symmetry) - 50
  • Jani Noronen (Machine Men) - 44
  • Jordi Gorgues Mateu (Persefone) - 56
  • Kirk Windstein (Crowbar) - 61
  • Pete Raatikainen (Rapture) - 47
  • Ritchie Blackmore (Deep Purple) - 81

Vandaag overleden:
  • Peter Steele (Type O Negative) - 2010
  • Simone de Beauvoir (auteur) - 1986
Review

Black Majesty - Tomorrowland
Jaar van release: 2007
Label: Limb Music Products
Black Majesty - Tomorrowland
Weet u het nog? Black Majesty is één van de weinige power metal-bands die uit Australië komen. Hoe cliché het ook allemaal op de eerste twee albums Sands Of Time en Silent Company klonk, voor de Australische inwoners was het al heel wat dat er überhaupt een bandje in het land was die het wilde spelen. Daarom werd de on-originaliteit enigszins door mij gedoogd. Nu we aanbeland zijn bij het derde album ga ik eens wat strenger zijn. Met een derde cd moet het immers gaan gebeuren, de grote doorbraak. En met weer een pot standaard power metal, kom je er dan niet.

In wezen is er in die zin te weinig veranderd om Tomorrowland een klapper te maken. De band gaat gewoon door waar Silent Company ophield, met het verschil dat er veel meer snellere nummers op staan. De cd gaat al vlot van start met de eerste vier nummers, om bij de Deep Purple-cover Soldier Of Fortune het voor het eerst wat rustiger aan te doen. Dan gaan we met Bleeding World weer vrolijk verder, waarbij alleen het midtempo Faces Of War opvalt dankzij het ingetogener tempo. Er wordt dit keer echt supersonisch snel gespeeld en dat is natuurlijk altijd mooi om aan te horen. Maar toch, de openingsriff van Forever Damned hebben we al zo vaak gehoord en vele melodieën zijn wel erg simpel.

Daarom vind ik het jammer dat Tommorowland lang niet zo veelzijdig is als de voorganger. Want op zich maakt het totaalplaatje een afgemaakte indruk. Er is veel meer aandacht besteed aan details in geluid. En de gitaristen soleren er weer lekker op los. Uiteindelijk kan ik als subjectieve power metal-liefhebber toch wel weer goed uit de voeten met deze cd. Maar als objectieve recensist moet ik concluderen dat het er nu al op lijkt dat Black Majesty een beetje slijt begint te ondervinden.

Tracklist:
1. Forever Damned
2. Into The Black
3. Evil In Your Eyes
4. Tomorrowland
5. Soldier Of Fortune
6. Bleeding World
7. Faces Of War
8. Wings To Fly
9. Another Dawn
10. Scars

Score: 75 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 26 juni 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.