Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 januari:
  • Colin of Arabia, Street Power, Cold Grip en Premonition
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bruce Fairbairn (producent)† - 76
  • Byron McMackin (Pennywise) - 56
  • Clive Bunker (Jethro Tull) - 79
  • Greg Macainsh (Skyhooks) - 75
  • Jon Theodore (Queens Of The Stone Age) - 52
  • Steve Edmondson (Paradise Lost) - 56
  • Zbigniew Robert "Inferno" Prominski (Azarath) - 47

Vandaag overleden:
  • Rowland S. Howard (The Birthday Party) - 2009
Review

Sinner - Mask Of Sanity
Jaar van release: 2007
Label: MTM Music

Sinner - Mask Of Sanity

De naam Mat Sinner hoort in heavy/power metal land geen onbekende te zijn. Of hij nu de bassist van Primal Fear is, of de zanger van zijn eigen solo band genaamd Sinner, de luisteraar kan vaak zeker zijn van een pot goud van oud.

Helaas is het niet alleen goud wat blinkt en blijk ik op Mask Of Sanity zelfs een klein randje roest te bespeuren. Pas vanaf Thunder Roar lijkt er eindelijk wat vaart te komen op een album wat verder van de clichés en voorspelbaarheid aan elkaar hangt. Daarnaast blijkt ook alweer vrij snel dat de heer Sinner, hoe goed bedoelt het ook is, eigenlijk een oersaaie stem heeft die veel mensen op de zenuwen zal werken.

Het goud wat wel te vinden is bevindt zich voornamelijk in de uitstekende gitaarsolo’s van Tomm Naumann, de goede zware productie en een aantal lekker in het gehoor liggende nummers. Toch zijn deze punten niet genoeg om het album te doen uitstijgen boven de grote massa kwaliteitsreleases die wij het laatste jaar over ons heen hebben gekregen. Ik raad Matt dan ook aan voor het volgende album weer een klein beetje af te wijken van de platgetreden paden der herhaalbaarheid en weer eens met iets spannends op de proppen te komen.

Tracklist:
1. The Other Side
2. Diary Of Evil
3. Badlands
4. Black
5. Thunder Roar
6. The Sign
7. Revenge
8. Under The Gun
9. Can’t Stand The Heat
10. No Return
11. Last Man Standing
12. Baby Please Don’t Go

Score: 65 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 11 januari 2007

Sinner - Mask Of Sanity
Reactie van werner op 26-01-2007 om 18:17u

De grootste fout die Mat Sinner heeft gemaakt is de samenwerking Met Alex Beyrodt te beeindigen.Die man maakt geweldige muziek bij silent force,zo iemand moet je mee laten schrijven op je album,en is trouwens een veel betere muzikant dan Tom Nauman.

Sinner - Mask Of Sanity
Reactie van jeroen op 26-08-2008 om 23:08u
Score: 70 / 100

leuke plaat maar geef mij maar de stijl van hun plaat THE NATURE OF EVIL daar kunnen ze wat mij betreft bij deze plaat niet aan tippen.
ik hoop ze wel ooit n's live te mogen zien maar dan ook wel met hun good old songs erbij !!

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.