Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in mei 2026 werd uitgebracht?

A Forest Of Stars - Stack Overflow In Corpse Pile Interface
Acid Reign - Daze Of The Week
All Them Witches - House Of Mirrors
Armored Saint - Emotion Factory Reset
Black Veil Brides - Vindicate
Claypool Lennon Delirium - The Great Parrot-Ox
Darkthrone - Pre-Historic Metal
Devin Townsend - The Moth
Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
Dogstar - All In Now
Draconian - In Somnolent Ruin
Elder - Through Zero
Frozen Soul - No Place Of Warmth
Geoff Tate - Operation: Mindcrime III
Ingested - Denigration
Monolord - Neverending
Panopticon - Det Hjemsøkte Hjertet
Periphery - A Pale White Dot
Pro-Pain - Stone Cold Anger
Sevendust - One
Shinedown - Ei8ht
Social Distortion - Born To Kill
Venom - Into Oblivion
Yoth Iria - Gone With The Devil
een ander studio-album uit mei 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 juni:
  • Midnight Odyssey
  • 3 juni:
  • Flotsam And Jetsam en Razorblade Messiah
  • 4 juni:
  • Pitfest
  • 5 juni:
  • An Evening with Paul Quinn - Road Stories
  • Flotsam and Jetsam en Razorblade Messiah
  • Pitfest
  • South Of Heaven festival
  • Triple Threat Metal Fest 2026
  • 6 juni:
  • Flotsam and Jetsam en Atmoran
  • Pitfest
  • Pro-Pain en Megalomaniacs
  • South Of Heaven festival
  • 7 juni:
  • ACIDEZ en Rotzorg
  • South Of Heaven festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • B-Real (Cypress Hill) - 56
  • Charlie Watts (The Rolling Stones)† - 85
  • Dez Cadena (Misfits) - 65
  • Helena Iren Michaelsen (Imperia) - 49
  • José Mario Martínez Arroyo (Mägo De Oz) - 55
  • Marquis de Sade (auteur)† - 286
  • Tomasz "Orion" Wróblewski (Behemoth) - 46

Vandaag overleden:
  • Freddie Wadling (Cortex) - 2016
Review

Widow - On Fire
Jaar van release: 2005
Label: Cruz Del Sur Music
Widow - On Fire
Een zangeres met een poppy stem, een emozanger, een screamer en een dosis gezonde neoklassieke jaren tachtig metal. Op het eerste gezicht lijken dit vier dingen die niks tot nauwelijks iets met elkaar te maken hebben, ware het niet dat het Amerikaanse Widow er een eigen combinatie van probeert te maken. Beïnvloed door acts als King Diamond, Crimson Glory en een zooi death metal bands probeert men een soort horror-metal te produceren en ik moet zeggen dat het niet geheel onverdienstelijk klinkt.

De discussie dat heavy metal puur moet blijven, zonder screams en vrouwenzang, zal ook hier wel weer beginnen, maar in tegenstelling tot 3 Inches of Blood (waar ik NIET gecharmeerd van was) zal ik hier in de verdediging van Widow springen. De zoete (ietwat geile) zanglijnen van de 'damsel in distress' zijn namelijk overtuigend, de teksten in de beste King Diamond traditie en de solo's om je vingers bij af te likken. De nummers klinken verder behoorlijk fris en modern, ondanks de grote aanwezigheid van eerder genoemde invloeden. Wat wel afwezig is zijn de ballads, want veel verder dan een vermindering van het tempo komt men op 'On Fire' niet. En om heel eerlijk te zijn: ik mis ze niet.

De eerder genoemde screams en emozang zullen voor de puristen een probleem zijn, zij die zich daar overheen zetten kunnen 43 plezierige minuten tegemoet gaan. Enige punt waar ik op wil hameren voor het volgende album is het aanbrengen van afwisseling binnen de nummers, want op het einde lijken we dezelfde liederen als in het begin te luisteren. Dat de voorkant van het de cd oerlelijk is, zal ik dan maar voor het gemak buiten beschouwing laten.

Tracklist:
1. An American Werewolf in Raleigh
2. The Preacher's Daughter
3. Here to Stay
4. Re-Animate Her
5. Sinderella
6. Not Alone
7. Dead End
8. Misstery
9. Family Affair
10. I'll Bury You Alive

Score: 79 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 7 februari 2006

Meer Widow:

Widow - On Fire
Reactie van christa(dread lock kitty) op 12-12-2006 om 19:18u
Score: 100 / 100

de cd is sow erg vet!!! ik naar hun concert geweest

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.