Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
Geen concerten bekend voor 14-04-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Achernar (Orakle) - 46
  • Billy Sherwood (Yes) - 61
  • Fred Estby (Dismember) - 54
  • Jona Lewie (Brett Marvin And The Thunderbolts) - 79
  • Linda Hopper (Magnapop) - 67
  • Luca Di Gennaro (Soul Secret) - 41
  • Mike "Cyco Miko" Muir (Suicidal Tendencies) - 63
  • Quincy Jones (producent)† - 93
  • Tom Allom (producent) - 80
Review

Hour Of Penance - Pageantry For Martyrs
Jaar van release: 2005
Label: Xtreem Music
Hour Of Penance - Pageantry For Martyrs
Italië staat op het punt van een grootse revolutie. De Toren van Pisa zal dan eindelijk ten gronde gaan, spaghetti zal naar koper smaken en in Venetië wordt het bodemschrapen met de bootjes want de wateren verdampen als sneeuw voor de zon. De reden van dit alles is Hour Of Penance. Want deze brute death metal band staat op het punt van de rijzing uit de vochtige ondergronden van de Italiaanse bodem en dat zal het nodige losmaken.

De afgelopen zomer heeft Hour Of Penance weer van zich laten horen middels een tweede full-length "Pageantry For Martyrs", waarmee de band als een orkaan over de luisteraars heen walst, hun huizen verwoestend, hun bloed zuigend en hun ledematen tot paté vermalend en inblikkend. En vanuit uw blikje, waarde lezer, kunt u alleen maar hopen dat de orkaan wederkeert zodat en uw blikje in de wervelende graat van deze ramp kunnen rondtollen.
Want verdomme, wat is dit album toch een knuppel.

Na een korte intro schiet de wervelwind met "Towards Our Storm" uit de startblokken. De razende drums, grommende gitaren, bulderende bass en de bloedstollende vocalen, het geraamte van Hour Of Penance, sleurt, vermorzelt en rukt uitéén. Op hoog tempo worden de 10 nummers voorbij geramd, nummers die behalve snel en overweldigend, behoorlijk gedetailleerd zijn. Hour Of Penance speelt duidelijk niet zomaar "rambam", de nummers zijn met grootste preciezie in elkaar gezet, ingespeeld en afgestemd op de sound van de plaat, waardoor de voortrazende herrie een behoorlijke impact achterlaat.
Hoewel "Pageantry For Martyrs" globaal gezien enigzins monotoon lijkt te klinken wijst een ferme duik in deze destroyer uit dat de schijf wel degelijk diep gaat. Maar de details liggen er niet voor het oprapen. Details moeten er gevonden worden en wie zoekt zal zeker vinden.

Daarbij maken de uitstekende productie, het massieve geluid waardoor het album omvangrijk, solide en behoorlijk zwaar klinkt en de US-invloeden dat Hour Of Penance met kopf en schouders boven een hoop collegiale bands uit steekt en zodra deze band iets meer naamsbekendheid heeft verworven, ongetwijfeld in de armen van het BDM-minnend volk wordt gesloten. Want deze band moet gezien en gehoord worden en is zonder meer een veelbelovende band voor in de nabije toekomst.

Ohja, zet u de cd na afloop niet meteen af, wilt u....

Tracklist:
1. Towards Our Storm
2. Shreds Of Martyr
3. End Of Relief
4. Celebrating Collective Terror
5. Far Beyond Humilation
6. Life In A Pain Amplifier
7. Exiled Innocence
8. Naked Knife Absolution
9. Deranged Parasites
10. Egomanisch

Score: 89 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 16 november 2005

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.