Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
  • 26 april:
  • Demoncy, Ares Kingdom en Kerberos
  • Hypocrisy, Abbath, Vreid en Vomitory
  • Monstrosity, Bio-Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Royal Rawk
  • 27 april:
  • Hard Op Koningsdag
  • Willemsfest 2026
  • 28 april:
  • Hypocrisy, Abbath, Vreid en Vomitory
  • Monstrosity, Bio Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • 29 april:
  • Adrian Vandenberg
  • Monstrosity, Bio Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 30 april:
  • Adrian Vandenberg
  • Hell On Air
  • Hiraes en NOPREACHER
  • Monstrosity, Bio Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Truckfighters
  • 1 mei:
  • Hell On Air
  • MagnaCult en TerraDown
  • Monstrosity, Bio Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Ploegendienst
  • Salvage, Oceans Turn Red, A Part Of The Problem en Vile Passage
  • Sanctuary en Martyr
  • Truckfighters
  • Vansind, Solarcycles en Neverus
  • Warp Chamber, Degraved en Waxing Crescent
Geen concerten bekend voor 25-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 46
  • Elyghen (Elvenking) - 48
  • Fish (Marillion) - 68
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 47
  • Ilia (Arafel) - 45
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 44
  • Michael Wagener (producent) - 75
  • Mihai (Cadavrul) - 38
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 53
  • Paul Baloff (Exodus)† - 66
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 36
Review

Skid Row - The Gang's All Here
Jaar van release: 2022
Label: earMUSIC

 -

Het is bijna onmogelijk om over de hardrockband Skid Row te praten zonder de naam van Sebastian Bach te noemen. Bach was immers de frontman in de hoogtijdagen eind jaren tachtig/begin jaren negentig. Toch zit Bach feitelijk maar negen jaar in Skid Row van de drieëndertig jaren dat de band uit New Jersey actief is. De inmiddels overleden Johnny Solinger was bijvoorbeeld negentien jaar de zanger. De geruchten over een reünie met Bach duiken elke keer weer op. Ook eerder dit jaar toen duidelijk werd dat voormalig Dragonforce-zanger ZP Theart en Skid Row uit elkaar gingen. Ook dit keer geen reünie met Bach, maar waagt de band de gok met de jongere zanger Erik Grönwall (H.E.A.T).

Grönwall mocht direct aan de bak om de nieuwe nummers, om de al bestaande demo’s in te zingen. Met als resultaat The Gang’s All Here. Op de nieuwe plaat laat hij direct horen wat hij kan, zonder daarbij de fout te maken om over-the-top zijn zangkunsten te tonen. Eriks zang lijkt bij vlagen best op die van Bach, maar hij heeft ook zeker een eigen stemgeluid.

Maar met een goede, nieuwe zanger heb je nog geen goede nummers. En dat is precies waar dit album toch tekortschiet. Skid Row klinkt energieker dan ooit. Er zijn aardig wat gave gitaarsolo’s, maar het gros van de songs is niet memorabel. De creativiteit moet normaal gesproken komen van bassist Rachel Bolan en het gitaristentandem Dave “The Snake” Sabo en Scotti Hill. Het merendeel van de songs zijn uptempo, energieke rockers die best aardig klinken, maar op lange termijn gedoemd zijn om vergeten te worden. When The Lights Come On en October’s Song zijn op dit vlak de positieve uitzonderingen.

Skid Row begint weer aan een nieuw hoofdstuk. Dat de bandleden enthousiast zijn, is begrijpelijk. Dit kan zomaar een line-up zijn, waar de groep nog jaren mee verder kan. Vers bloed kan leiden tot creatieve impulsen. Ik ben dan ook vooral benieuwd hoe een volgend album gaat klinken waar door deze line-up vanaf het begin gezamenlijk aan gewerkt wordt. Dit album is nog wat magertjes en vooral voor de echte fans interessant.

Tracklist:
1. Hell Or High Water
2. The Gang's All Here
3. Not Dead Yet
4. Time Bomb
5. Resurrected
6. Nowhere Fast
7. When The Lights Come On
8. Tear It Down
9. October's Song
10. World's On Fire

Score: 71 / 100

Reviewer: Hugo
Toegevoegd: 15 oktober 2022

Zoeken
    24 april:
  • Asenheim - Elbenblut
  • At The Gates - The Ghost Of A Future Dead
  • Battleroar - Petrichor
  • Elegant Weapons - Evolution
  • Foo Fighters - Your Favorite Toy
  • Nuclear Messiah - Black Flame
  • Sepultura - The Cloud Of Unknowing
  • Since The Death - Entangled
  • Six Feet Under - Next To Die
  • Terror - Still Suffer
  • The Amity Affliction - House Of Cards
  • Wrang - Verwording
  • 27 april:
  • Candarian - Trepanoción
  • 1 mei:
  • Black Cilice - Votive Fire
  • Cognizance - In LIght, No Shape
  • Sevendust - One
  • The Dead Daisies - Live Plus Five
  • Venom - Into Oblivion
Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.