Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Clayton (U2) - 66
  • Britta Herzog (Amartia) - 55
  • David Draiman (Disturbed) - 53
  • François Merle (Manigance) - 59
  • Fredrik Lager (Seven Tears) - 38
  • Johan Liefvendahl (Seventh Wonder) - 46
  • Sami Zreik (Slumpark Correctional) - 40
  • Spanky G (The Bloodhound Gang) - 47

Vandaag overleden:
  • Rocky Dzidzornu (The Rolling Stones) - 1993
Review

Fluisteraars - Luwte
Jaar van release: 2015
Label: Eisenwald Tonschmiede
Fluisteraars - Luwte
Fluisteraars is een Gelderse blackmetalband met Nederlandse teksten. Hun debuutalbum Dromers stamt nog maar uit 2014, maar nu komen de heren al met een vervolg op de proppen. Dit zwartgeblakerde kindje kreeg Luwte als titel en bevat vier liedjes die allemaal rond de tien minuten klokken.

Liefhebbers van dromerige, sfeervolle black metal kunnen het hart weer ophalen. Dit album bevat prachtige melodieën die je in een andere wereld doen wanen. Hetzelfde wereldje waar Wolves In The Throne Room je naartoe kan brengen, maar dan in het grauwe, regenachtige Nederland, met hier en daar het risico op natte sokken. Melodieuze gitaarriffs worden gedragen op een beekje van hypnotiserende baspartijen, met soms subtiele toetsenpartijen op de achtergrond. Ook gaan de heren spaarzaam om met de zang, waardoor de instrumentatie de ruimte krijgt die het verdient. Soms laat deze band me met weemoed terugdenken aan Burzum. Wat ook bijzonder fijn is, is dat het album een prima productie heeft. Alles wat je zou moeten horen, hoor je ook.

Natuurlijk is dit black metal met alle tradities erin, en natuurlijk is alles al duizend keer gedaan, maar de saus die deze fluisterheren eroverheen gooien, doet werkelijk wonderen. Dit album is een absolute aanrader voor liefhebbers van Drudkh, Wolves In The Throne Room en wellicht het pittige Throne Of Katarsis. Ik zou zeggen, aanschaffen en de eerste luisterbeurt geven wanneer je een kater hebt en niet meer kan slapen. Je zult zien dat je je daarna nog exact hetzelfde voelt, maar je hebt je tijd nuttig besteed.

Tracklist:
1. De Laatste Verademing
2. Angstvrees
3. Stille Wateren
4. Alles Dat Niets Omvat

Score: 70 / 100

Reviewer: Sander
Toegevoegd: 28 augustus 2015

Fluisteraars - Luwte
Reactie van Triest op 28-08-2015 om 20:44u

Allemaal zeer positief en dan toch maar een 7 geven. Waarom niet een hogere waardering?

Fluisteraars - Luwte
Reactie van jt op 28-08-2015 om 21:37u
Score: 81 / 100

Net als Triest, kan ook ik de score maar moeilijk bij de review plaatsen. jt doet er een emmertje bij, 81 verdiende punten. En bekijk de 19 ontbrekende gewoon als een aanmoediging voor meer van dit spul.

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.