Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Jellum (Lȧȧz Rockit) - 62
  • Ana Fernández (Darksun) - 45
  • Björk (The Sugercubes) - 60
  • Bryan Patrick (Manilla Road) - 59
  • Ian Taylor (Adolescents) - 54
  • Jeff Blue (producent) - 58
  • Mick Rock (fotograaf)† - 77
  • Myles Heskett (Wolfmother) - 48
  • Tobias Sammet (Edguy) - 48

Vandaag overleden:
  • Peter Grant (manager) - 1995
  • Willy Quiroga (Vox Dei) - 2024
Review

Sinbreed - Shadows
Jaar van release: 2014
Label: AFM Records
Sinbreed - Shadows
Terwijl we aftellen tot de nieuwe plaat van Blind Guardian verschijnt, worden we zoet gehouden met een zijproject van drummer Frederik Ehmke en gitarist Marcus Siepen. Je zou je bijna afvragen waarom Blind Guardian niet gewoon wat sneller te werk gaat. Nee, daarvoor liggen de zaken anders. Sinbreed is namelijk geen nieuwe band. Dit gezelschap komt voort uit Neoshine, dat nog stamt uit de tijd dat Ehmke het drumkrukje van Thomen Stauch overnam. Overigens brachten ze in 2010 hun debuut When Worlds Collide uit.

Ondanks dat ook Sinbreed een power metalband is, heeft het niks van doen met Blind Guardian. Vanwege de vocalen zou ik ze eerder relateren aan Helloween. Herbie Langhans is een zanger die bijna onopgemerkt Andi Deris zou kunnen opvolgen. De tempo’s en het drumwerk zijn zowat een Duitse standaard. Er is eigenlijk niets unieks aan Sinbreed en dat viel helaas ook wel te verwachten. Ook Duits, is de degelijkheid. Sinbreed zul je niet betrappen op ondermaatse muziek. Het is strak, bij vlagen melodieus, maar er is ook een knelpunt. Het blijft namelijk niet echt hangen.

Waar ik zelf op hoopte, was een positieve input van Marcus Siepen. Zijn gitaarpartijen bij Blind Guardian zijn regelmatig fantastisch. Je hoort het alleen weinig terug in Sinbreed. Enkel wat leuke zanglijnen en dat maakt de muziek soms nog wel leuk. Ik zal het de trouwe power metalaanhang ook niet kwalijk nemen als ze van Shadows kunnen genieten. Ik vind het ook zeker geen vervelende plaat, maar laat mij maar wachten op de nieuwe plaat van Blind Guardian.

Tracklist:
1. Bleed
2. Shadows
3. Call To Arms
4. Reborn
5. Leaving The Road
6. Far Too Long
7. Black Death
8. Standing Tall
9. London Moon
10. Broken Wings

Score: 68 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 15 juli 2014

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.