Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Nevervoid - Coma
Jaar van release: 2013
Label: Hummus Records

Nevervoid - Coma

Wat moet je met een plaat waarvan de intro meer indruk maakt dan de rest van de plaat? Coma, de nieuwe langspeler van Nevervoid wordt vooraf gegaan door een duister intro dat je zou verwachten bij een zware doomsludge-plaat. die wordt echter opgevolgd door een hardcoreriff van het kaliber 'van dik hout zaagt men planken'. Het lijkt er vervolgens verder op dat de mannen niet zo goed weten welke richting ze op willen. Stuk voor stuk interessante ideeën die nog wel aardig aaneengeregen zijn, maar de samenhang ontbreekt.

Niet dat deze Duitse doe-het-zelvers er nou echt een potje van maken hoor, want het zit allemaal zeer degelijk in elkaar. Deutsche Gründlichkeit, zogezegd. Maar de zes tracks vormen geen eenheid. En ja, hoe moeilijk moet het zijn om zes tracks tot een geheel te smeden? Je zou toch meer verwachten van een band die al vanaf 2004 bezig is en al drie schijven op het cv heeft staan.

Toch is er niet louter slecht nieuws, want mede door de rauwe productie, verwacht ik bij deze band vooral een enorm sterke live-show met veel distortion, agressie, geheadbang en al wat dies meer zij. Geen hoogvlieger dus, maar wellicht eens het bekijken waard als ze weer eens naar Nederland komen.

Tracklist:
1. Oberohe
2. Impartial Eyes
3. We Are
4. An Echo To Your Unbeliefs
5. No Heaven
6. Niederohe

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 23 december 2013

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.