Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
  • 2 mei:
  • Hyena
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
    26 mei:
  • Coven en Queen Of Spades
  • Sylvaine en Oso And The Jupiter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Lambert (DragonForce) - 53
  • Aleksander Shelepenkin (Celestial Crown) - 48
  • Daniel "Mortuus" Rostén (Marduk) - 48
  • Janne Wirman (Kotipelto) - 46
  • Joey Jordison (Slipknot)† - 50
  • Jose Pasillas (Incubus) - 49
  • Justin Gonzales (Antonamasia) - 41
  • Melissa Ferlaak (Visions Of Atlantis) - 46
  • Sami Kukkohovi (Sentenced) - 51
  • Torsten Röhre (Silent Force) - 49

Vandaag overleden:
  • K. Angylus (The Angelic Process) - 2008
  • Scott Williams (Soilent Green) - 2004
Review

Kill Tech - Inappropriate
Jaar van release: 2010
Label: Toetagger Productions
Kill Tech - Inappropriate
Inappropriate is de eerste ep van het Noorse Kill Tech. En ik moet zeggen, het was zeker geen onaangename eerste ontmoeting met deze band. Kill Tech maakt een prettige mix van Devildriver-achtige metal met punkinvloeden van bands als The Exploited. Veel riffs deden mij denken aan de lekkere, ouderwetse hardcorepunk van vroeger. Maar vergis je niet: Kill Tech is meer metal dan punk.

De songs zijn lekker compact en solide, met riffs die je van het begin af aan meteen al meefluit, zonder dat ze vervelend in je hoofd blijven hangen. Simple Life Is Complicated is wat dat betreft het beste nummer van de plaat, al komen er meer dan genoeg lekkere riffs voorbij. Ground Zero Intro is de vreemde eend in de bijt, aangezien dit een klassieke intro is van Ground Zero (zoals de titel al doet vermoeden). Zanger Dreggur probeert bij dit nummer clean te zingen, wat hem niet echt goed afgaat, maar gelukkig komt na drie regels het rauwe randje weer om de hoek kijken. Qua geluid doet hij erg denken aan de zanger van Ryker’s of Merauder, zonder teveel hardcore te worden.

Het enige minpuntje is eigenlijk het eigenaardige gerinkel dat van de drums af schijnt te komen en de gehele plaat aanwezig is. Dit zorgt voor een milde irritatie, maar niet voldoende om niet terug te keren naar de plaat. De algehele productie is wat mager en zou baat hebben bij een wat stevigere en een meer bombastische aanpak. Ondanks deze schoonheidsfoutjes is Inappropriate een prima start voor Kill Tech en ik ben zeker benieuwd naar een full length vervolg hierop.

Tracklist:
1. Precautions
2. Inappropriate
3. Path Of Destruction
4. Simple Life Is Complicated
5. Causarius
6. Ground Zero Intro
7. Ground Zero

Score: 75 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 27 september 2010

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.