Into The Grave 2026
Enquête

Als je nu terugkijkt op de muziek van 2006, want vind jij dan het gaafste studio-album uit dat jaar?

Agalloch - Ashes Against The Grain
Amon Amarth - With Oden On Our Side
Celtic Frost - Monotheist
Delain - Lucidity
Dragonforce - Inhuman Rampage
Eluveitie - Spirit
Enslaved - Ruun
Hatebreed - Supremacy
In Flames - Come Clarity
Insomnium - Above The Weeping World
Iron Maiden - A Matter Of Life And Death
Killswitch Engage - As Daylight Dies
Lamb Of God - Sacrament
Legion Of The Damned - Malevolent Rapture
Mastodon - Blood Mountain
Motörhead - Kiss Of Death
My Dying Bride - A Line Of Deathless Kings
Sabaton - Attero Dominatus
Satyricon - Now, Diabolical
Slayer - Christ Illusion
Stone Sour - Come What(ever) May
Tool - 10,000 Days
Trivium - The Crusade
Wolfmother - Wolfmother
een andere studio-cd uit 2006, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Hulder en Asgrauw
  • Into The Grave
  • Plaguefest 14
  • RVH Project
  • The Motherz
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
  • 15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
Geen concerten bekend voor 13-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Antonio Agate (Secret Sphere) - 47
  • Jan Rechberger (Amorphis) - 52
  • Paul Van Bruystegem (Triggerfinger)† - 67
  • Robbie Merrill (Godsmack) - 63
  • Tom Duffy (technicus)† - 80
  • Ville Laihiala (Poisonblack) - 53
Review

Lion's Share - Dark hours
Jaar van release: 2009
Label: Blistering Records
Lion's Share - Dark hours
Met Emotional Coma had Lion's Share al een zeer behoorlijk metalalbum gemaakt dat afweek van hun eerdere werk. Er werd gekozen voor een stevigere, directere aanpak. En de gitaren, bas en drums vormden de hoofdmoot. De reacties waren zonder uitzondering positief en eindelijk had deze band na een aantal jaren zwoegen de erkenning gekregen waar ze om vroegen. Het is dan ook niet meer dan logisch dat het nieuwe Dark Hours een vervolg daarop is geworden. Alleen hebben ze alle kritiek die ze eventueel nog kregen op de vorige cd ten harte genomen en hebben ze ook gepeild welke songs de favorieten waren. Echte noemenswaardige kritiek was er natuurlijk niet, maar de band kwam er wel echter dat men het up-tempo werk meer waardeert. En dus ging Lion's Share flink aan de slag om de fans op de wenken te bedienen en met een album te komen dat nog meer in de smaak zal moeten vallen.

En ja, dat is zeker gelukt. Dark Hours is nog beter geworden dan Emotional Coma, hoewel het kwalitatief niet zo heel veel verschilt. Het zit 'm in de details. Zoals gezegd zijn de songs wat vlotter geworden, maar vooral puntiger en simpelweg met verfijndere arrangementen. Phantom Rider bijvoorbeeld: gitaarriffs en zanglijnen vullen elkaar perfect aan, de solo's zijn tactvol verstopt en het refrein is onverwachts traag en groots... dikke pluim! Zo is er op elke song wel wat aan te merken, maar eigenlijk moet je gewoon eens luisteren naar pareltjes als het stevig rammende Demon In Your Mind of het logge Heavy Cross To Bear (Black Sabbath uit de jaren '80!!!).

Qua stijl speelt Lion's Share een mix van Painkiller-era Judas Priest, Megadeth en Iron Maiden. Zanger Patrick Johansson is de kers op de taart. Hij kan Ronnie James Dio met gemak gaan vervangen bij het huidige Black Sabbath. De zanglijnen zijn zeer gevarieerd en het is goed te horen dat deze gast gemotiveerd tot op het bot is. Dark Hours is een topper en het maakt me vooral benieuwd met wat voor moois de band in de toekomst nog meer zal komen én of ze eens live komen spelen in Nederland.

Tracklist:
1. Judas Must Die
2. Phantom Rider
3. Demon In Your Mind
4. Heavy Cross To Bear
5. The Bottomless Pit
6. Full Metal Jacket
7. The Presidio 27
8. Barker Ranch
9. Napalm Nights
10. Space Scam
11. Behind the Curtain

Score: 89 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 3 mei 2009

Lion's Share - Dark hours
Reactie van richard op 04-05-2009 om 09:49u
Score: 90 / 100

Uitstekende cd met heerlijke metaal ala jaren '80. emotional Coma was al erg goed, deze is een uitstekende vervolg. Ik hoop dat ze naar Nederland of België komen dt jaar.

Lion's Share - Dark hours
Reactie van Hans op 07-05-2009 om 17:13u
Score: 85 / 100

Prima album, maar om RJ Dio te vervangen......is wel iets meer nodig IMHO

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.