Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Van welke artiest zou jij in 2026 graag een nieuw album zien verschijnen?

AC/DC
After Forever
Ayreon
Blind Guardian
Carcass
Dool
Enslaved
Evil Invaders
Gojira
Guns N' Roses
Hell
Iced Earth
Iron Maiden
Judas Priest
Mastodon
Metallica
Nevermore
Parkway Drive
Rammstein
Rush
Slipknot
System Of A Down
The Gathering
Tool
een andere artiest, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 januari:
  • Slaughter To Prevail, Dying Fetus en Suicide Silence
  • 14 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
  • 15 januari:
  • Aeternus, Nordjevel, Phantom Fire en The Black Moriah
  • Hesken, Anapoda en Hyla
  • Patriarkh, Arkona, HATE, Halls of Oblivion en Sanity
  • 16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
  • 17 januari:
  • Electric Callboy, Bury Tomorrow en Wargasm
  • Martyr, Velozza en Red Skelliot
  • Mid Jonno Prog festival
    Met Pravitas, Exist Immortal, Playgrounded en Schizoid Lloyd
  • Shoot The Messiah, Inferum, Ter Ziele en Sordid Empire
  • 18 januari:
  • Epica, Amaranthe en Charlotte Wessels
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anders Teglund (Cult Of Luna) - 43
  • Emil Dragutinovic (Devian) - 46
  • Lars Wehner (Suidakra) - 48
  • Mississippi Fred McDowell† - 122
  • Rob Zombie (White Zombie) - 61
  • Wendell "DJ Hurricane" Fite (Beastie Boys) - 61
  • Zack de la Rocha (Rage Against The Machine) - 56
Review

Darktrance - Ghosts In The Shells
Jaar van release: 2008
Label: BadMoodMan Music
Darktrance - Ghosts In The Shells
Nee, onder de indruk ben ik allerminst van dit eenmansbandje uit Oekraïne. Zo kan ik het ook wel namelijk. Het is vast niet al te moeilijk om dergelijke simpele drumpartijen te programmeren en de eenvoudige riffs moeten ook wel te spelen zijn. Een beetje rochelen en we hebben weer een overbodige black metalcd erbij.

Werkelijk alles aan Darktrance klinkt goedkoop. De productie is er eentje zoals we die reeds kennen van de vele slaapkamerprojecten en bandlid Deimos is hoorbaar geen groots componist. Natuurlijk gaat het er bij black metal om dat er een bepaalde sfeer wordt neergezet, maar de kale muziek op Ghosts In The Shells is alles behalve sfeervol. Hoewel intelligente titels als Delusional Dreaming en Prison Inside Us anders doen vermoeden, wordt er toch vooral slaapverwekkende muziek gebracht. De matige zang klinkt nogal ingehouden, waardoor het vermoeden ontstaat dat Deimos zijn ouders en buren tijdens de opnames niet heeft willen storen. Verder is het vaak hetzelfde recept. Een bijtend riffje hier, een Casio keyboardlijn daar plus een zeer matige drumcomputer en klaar is Kees.

Enkel de allergrootste allesvreters binnen het black metalgenre kunnen hier wat mee. Mensen met enige smaak kijken rustig verder. Bovendien worden we van het grauwe fotoshophoesje ook niet vrolijk. Alsof de artwork afdeling een willekeurige foto van een straat in Kiev heeft bewerkt. Nee, een uiterst saaie cd, zoals er al tienduizend teveel bestaan.

Tracklist
1. Long Dark Heath
2. Delusional Dreaming
3. Rain Of Sorrow
4. Between Two Worlds
5. God Of Time
6. Black Sun
7. Ghosts In The Shells
8. Humans' Devilry
9. Prison Inside Us

Score: 45 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 18 februari 2009

Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.