Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Adam West - ESP: Extra Sexual Perception
Jaar van release: 2008
Label: People Like You Records

Adam West - ESP: Extra Sexual Perception

You wanted the best and you got it, the hottest band in the land…Adam West!. De rockers van Adam West uit Washington D.C. zijn terug met hun allerlaatste nieuwe album, want na ESP: Extra Sexual Perception kappen ze er mee en gaan ze verder met hun eigen dingetjes. Dit zesde studioalbum in zeventien jaar is misschien wel het beste wat ze ooit gemaakt hebben. Hoewel ze veel van hun ideeën voor songs en ander werk geleend hebben van anderen zoals de eerste zin van deze review al weggeeft en er hun eigen keiharde draai aan hebben gegeven, is elk stukje muziek van Adam West een waar genot voor het oor. Hun stijl is nog altijd ongewijzigd, met betere songs dan op hun vorige album Power to the People. Ze spelen nog altijd rock in het straatje van Motörhead, The Ramones, The MC5, The Misfits en vertonen daarom ook bergen gelijkenissen met hun Nederlandse collega’s Peter Pan Speedrock.

Het album telt in totaal twaalf nieuwe songs die van begin tot eind rocken, waarbij het praktisch onmogelijk is om stil te blijven zitten tijdens het luisteren. Van begin tot eind knalt het de speakers uit met pakkende riffs en sleazy teksten. De songtitels geven het al weg: praktisch elk nummer betreft fantastische verhalen over lekkere meiden, keiharde seks en natuurlijk rock ‘n’ roll. Neem bijvoorbeeld het opzwepende titelnummer of het geweldige I Already Fucked You…in the Future.

Wat rustiger aan doet de band het tijdens Antelopes & Cantaloups en Beyond the Pillars Hercules met een wat meer bluesy geluid dan de keiharde rock ‘n’ roll van de andere songs. Het enige minpunt aan het hele gebeuren, is dat Adam West aan het einde van het jaar een afscheidstournee doet, maar daarbij Nederland over lijkt te slaan. Helaas voor de mensen hier die wel houden van een stevige partijtje rock. Het album wordt er echter niet minder op en de capriolen van dit kwartet in de vorm van Adam West zullen dan ook zeker gemist worden na hun break up. Een must voor fans van de wat hardere en snellere rock ‘n’ roll; er is geen betere manier om het einde van een band aan te kondigen dan met een knaller als ESP: Extra Sexual Perception.

Tracklist:
1. On Her Satanic Majesty’s Secret Service
2. Stag Party
3. ESP: Extra Sexual Perception
5. Make a Beeline
6. Beyond the Pillars of Hercules
7. You’re My Solar Flare
8. Hot Fudge Saturday and Sundae
9. I Already Fucked You… in the Future
10. Antelopes & Cantaloups
11. My Love Is Non-Euclidean
12. When Girls Collide
13. Bonustrack

Score: 85 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 1 oktober 2008

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.