Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete Alestorm-song?

1741 (The Battle Of Cartagena)
Alestorm
Captain Morgan's Revenge
Drink
Fucked With An Anchor
Hangover
Keelhauled
Killed To Death By Piracy
Magnetic North
Mexico
Nancy The Tavern Wench
No Grave But The Sea
P.A.R.T.Y.
Pirate Song
Rum
Shipwrecked
Shit Boat (No Fans)
The Sunk'n Norwegian
Treasure Chest Party Quest
Voyage Of The Dead Marauder
Walk The Plank
Wenches And Mead
Wolves Of The Sea
Zombies Ate My Pirate Ship
een andere Alestorm-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 20-08-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrew Stockdale (Wolfmother) - 50
  • Chris Cornell (Soundgarden)† - 62
  • Howard Jones (Killswitch Engage) - 56
  • Jay Jay French (Twisted Sister) - 74
  • John Lodge (The Moody Blues)† - 83
  • Shorty Medlocke (Blackfoot)† - 114
  • Stone Gossard (Pearl Jam) - 60

Vandaag overleden:
  • Chester Bennington (Linkin Park) - 2017
  • Gary Kellgren (producent) - 1977
Review

Chris Volz - Redemption
Jaar van release: 2007
Label: Rock Ridge Music
Chris Volz - Redemption
Chris Volz kennen de meesten – of wat Europese liefhebbers betreft, enkelen – als de geweldige vocalist van het Amerikaanse gezelschap Flaw. Deze band bracht in 2001 met Through The Eyes, in mijn optiek een van de beste platen ooit uit. Dat was vooral te danken aan de emotionele, zwaarmoedige zang van Volz, die met Redemption zijn solodebuut aan de wereld presenteert.

Van zwaarmoedigheid is op Redemption geen sprake. Integendeel, Volz klinkt juist een stuk vlotter en positiever in zijn zang en in zijn teksten. Ook de muziek is in vergelijking met Flaw een stuk milder en is eerder goed geproduceerde en makkelijk in het gehoor liggende poprock dan depressieve alternatieve metal.

Wil je weten wat Volz werkelijk in huis heeft, dan raad ik aan om eerst naar Through The Eyes of Endangered Species te luisteren alvorens je dit popplaatje opzet. Begrijp me niet verkeerd, Redemption is een heel aardig staaltje muziek dat met zijn pianopartijen en toegankelijke karakter wel eens de Amerikaanse charts zou kunnen bestormen. Voor een doorgewinterde metalhead zal dit materiaal echter waarschijnlijk te soft zijn.

Tracklist:
1. Redemption
2. Altercation
3. All My Life
4. Wrong
5. Your Own Medicine
6. Once Again
7. Sometimes
8. Secure
9. Dear Life
10. Stories Of Old
11. Don’t Save Me

Score: 83 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 18 oktober 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.