Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Anterior - This Age Of Silence
Jaar van release: 2007
Label: Metal Blade Records
Anterior - This Age Of Silence
Een muziekstijl die de afgelopen jaren goed scoorde was een mix van metalcore, thrash en ouderwetse heavy metal. Bands als Trivium en Bullet For My Valentine zagen hun cd’s als warme broodjes over de toonbank vliegen en bereikten bij de nieuwe generatie metalliefhebbers in no time een heldenstatus. Anterior uit Wales gooit het over dezelfde boeg als eerdergenoemde bands en hoopt zo spoedig aan naamsbekendheid te winnen.

En aan hun debuut This Age Of Silence te horen zou het best snel kunnen gaan voor het trio dat spoedig hoopt een kwartet te worden door een nieuwe bassist aan te stellen. Feitelijk doet Anterior niet zo heel veel anders dan Trivium ten tijde van hun tweede album Ascendancy, of het moet de minimale toevoeging van death metal-elementen (denk aan In Flames) zijn.

Stevige thrash-riffs worden afgewisseld met melodieuze solo’s. Zanger Luke Davies hanteert over het algemeen een schreeuwerige zang, die wel past bij de muziek, maar ook weer niet heel veel indruk maakt. Wat wél indruk maakt, is dat This Age Of Silence zeer professionele klinkt voor een stelletje gasten wiens leeftijd rond de 20 ligt.

Anteriors grootste minpunt is momenteel dat het te veel heeft gegluurd hoe Trivium groot is geworden. Niks mis mee in principe, maar op een volgend album hoop ik toch een meer eigen geluid te horen. Dat deze jongens een aardig potje metal kunnen spelen en veel potentie hebben staat in ieder geval als een paal boven water. This Age Of Silence is overigens voor een leuk prijsje verkrijgbaar. Doe er je voordeel mee.

Tracklist:
1. Ghosts Of Dawn
2. The Silent Divide
3. Dead Divine
4. Days Of Deliverance
5. Human Hive
6. Stir Of Echoes
7. Scar City
8. Seraph
9. This Age Of Silence

Score: 80 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 25 augustus 2007

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.