Enquête

Wat is jouw favoriete live opgenomen rock- of metalalbum aller tijden?

AC/DC - If You Want Blood, You’ve Got It
Death - Live In L.A.
Deep Purple - Made In Japan
Dream Theater - Live Scenes From New York
Iced Earth - Alive In Athens
Iron Maiden - Live After Death
Judas Priest - Unleashed In The East
Kiss - Alive!
Mayhem - Live In Leipzig
Metallica - Live Shit: Binge And Purge
Motörhead - No Sleep ‘Til Hammersmith
Nightwish - Showtime, Storytime
Opeth - The Roundhouse Tapes
Ozzy Osbourne - Tribute
Pantera - Official Live: 101 Proof
Rainbow - On Stage
Rammstein - Live Aus Berlin
Rush - Exit Stage Left
Savatage - Ghost In The Ruins
Saxon - The Eagle Has Landed
Slayer - Decade Of Aggression
Thin Lizzy - Live And Dangerous
Tool - Salival
UFO - Strangers In The Night
een ander live-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 augustus:
  • Roosendaal Open Air 2025 o.a. Mental Cruelty, Sarcator. Insurrection, Millhaven
Kalender
Vandaag jarig:
  • Arve "Ice Dale" Isdal (Enslaved) - 48
  • Dave Hlubek (Molly Hatchet)† - 74
  • Gus Pepa (Death Angel) - 58
  • Jack Black (Tenacious D) - 56
  • Jess Margera (CKY) - 47
  • Otto Schimmelpenninck van der Oije (Delain) - 43
Review

Feast For The Crows - When All Seems To Be Burned
Jaar van release: 2007
Label: Bastardized Recordings
Feast For The Crows - When All Seems To Be Burned
Zo klinkt metal dus anno 2007. Althans, als we de biografie van deze Duitse band moeten geloven, dan is dit album de blauwdruk voor de metal van het komende jaar.
Schaamteloze promotie natuurlijk, maar het mag van mij best, aangezien dit werkstuk behoorlijk goed gelukt is.

Feast For The Crows speelt de bekende mix van stevige melodieuze metalcore en haalt daarbij invloeden uit extremere metalstijlen. Men doet dat beslist goed en de sound klinkt professioneel en is productioneel uitstekend afgewerkt.
In een dik half uur gooit de band negen nummers in de strijd om boven de grijze middelmaat uit te komen. Met sterke gitaarmelodieën en de rijkelijk aanwezige agressieve uitspattingen slaagt men met vlag en wimpel. De band schept een prima balans tussen agressie en melodie, waarbij ook de spontaniteit vermeld moet worden.
Dat de band jong en ambitieus is valt absoluut te horen, omdat elk nummer een aanstekelijk enthousiasme met zich mee lijkt te dragen.

De vocalen zijn tevens afwisselend. Zanger Simon beschikt zowel over een goede schreeuwstrot en in de spaarzame clean gedeeltes blijft hij ook prima overeind.

Een leuke plaat dus die voor de nodige mosh momenten zou kunnen zorgen bij liefhebbers van een band als Heaven Shall Burn. Houd je van stevige moderne metal met zowel invloeden uit de hardcore als uit de melodieuze death metal, dan kan je gerust toeslaan. Het is deze prima band absoluut gegund.

Tracklist
1. Hope Dies Last
2. Take It Back
3. Tears
4. Fading Memories
5. Feast For The Crows
6. Skycleaver
7. Abandon
8. Cell A Door
9. Realizing The Demise

Score: 79 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 20 januari 2007

Meer Feast For The Crows:

Feast For The Crows - When All Seems To Be Burned
Reactie van Rob G op 20-01-2007 om 20:26u
Score: 90 / 100

Goede review, ik vind alleen het punt wat laag. Het is niet bijster orgineel wat deze gasten doen, maar ik vind het wel super klinken. Zeker wel 1 van de bruutste CD's die ik in tijden gehoord heb, zeker een dikke aanrader.

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.