Alcatraz
Enquête

Koop jij bij concerten en festivals nog weleens iets bij de merchandisestand(s)?

Ja, ik koop (bijna) altijd een aandenken
Regelmatig, maar lang niet altijd
Alleen bij mijn favoriete artiesten
Alleen als ik de show heel goed vind
Alleen als de prijs me erg meevalt
Alleen als het shirt of andere item me bijzonder aanspreekt
Alleen als ik in een bijzonder goede bui ben
Nee, ik heb inmiddels genoeg shirts en andere merchandise
Nee, vroeger wel, maar tegenwoordig vind ik het te duur
Nee, ook in het verleden deed ik dat zelden of nooit
Ik ga sowieso niet (meer) naar concerten en festivals
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 19-08-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian May (Queen) - 78
  • Martin Powell (Cradle Of Filth) - 52
  • Robb Flynn (Machine Head) - 57
  • Russell Allen (Symphony X) - 54
  • Tom Gabriel Fischer (Celtic Frost) - 62
Review

The Embodiment - Legeon
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
The Embodiment - Legeon
Hoewel het Nederlandse The Embodiment nu niet direct de geschiedenisboeken zal ingaan als de grootste relevatie van 2006, maken ze met het debuut Legeon wel een aardige en strijdvaardige indruk. Muzikaal charmeert de mix van thrash, death en heavy metal en er wordt zowel verwezen naar Kreator, Katafalk als naar de huidige Zweedse neothrash golf. Het gaspedaal wordt meestal lekker diep ingedrukt en dat gaat de heren redelijk goed af in het half uurtje muziek waarbij zes nieuwe songs worden aangevuld met twee heropgenomen demonummers.

Ons kritische oor merkt wel dat de band soms nog wat moeite heeft om gezamenlijk de snelle muziek in perfecte banen te leiden en dat leidt soms tot een wat rommelig geluid. Ook de gehele productie (en vooral de drums) konden wel een heel stuk vetter. Tenslotte klinkt de stem van Peter Hagen niet in elke zanglijn even bijtend. Maar algemeen beschouwt, laat The Embodiment menig demobandje achter zich. Maar om tot het groepje van Nederlandse topacts als God Dethroned en Callenish Circle gerekend te worden, moet er nog hard worden gewerkt. De eerste serieuze stap is echter met Legeon gezet en nu moeten ze de goegemeente maar overstelpen met strakke shows.

Tracklist:
1. Second Eleven
2. The Embodiment
3. Legeon
4. Blood Ritual
5. Dragonhunt
6. Y2k
7. I'm Despair
8. Careless

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 6 december 2006

The Embodiment - Legeon
Reactie van Een Metalfan op 09-12-2006 om 18:12u

er reageert zelf niemand man en dat krijgt een intervieuw

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.