Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wanneer koop jij in de regel een kaartje voor een festival, waarin je erg geïnteresseerd bent?

direct als de voorverkoop begint, ook als er weinig namen bekend zijn
alleen als er een aantrekkelijke vroegevogelkorting is meteen, anders later
zodra er genoeg gave artiesten zijn aangekondigd die ik wil zien
zodra ik genoeg budget heb om een kaartje te kunnen kopen
pas als de volledige line-up en het tijdschema bekend zijn en me bevallen
pas als de weersverwachting bekend is en gunstig uitvalt
pas als ik zeker weet dat ik die dag(en) uit kan gaan
op het laatst, wanneer ik een goedkoop doorverkoopticket kan scoren
ik koop nooit een kaartje voor een muziekfestival
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 april:
  • Anna KiaRa, Epinikion en Ylisia
  • Degenerate, LIES!, Previse, Written in Blood
  • Stoned Jesus en Wheel
  • 3 april:
  • Full Of Hell, The Body, Jarhead Fertilizer en JAD
  • Hexvessel en Aluk Todolo
  • Kreator, Carcass, Exodus en Nails
  • Molokai, Sneurf en Mountain Eye
  • Samavayo
  • The Browning, Stain The Canvas, The Defect en Heaven.exe
  • The Duskfall, This Ending, Evilon en Butchers Curse
  • THE MON en Kariti
  • 4 april:
  • Anna KiaRa
  • Dirty Sound Magnet
  • Flowerleaf, Battled en Pandora's Key
  • Gama Bomb en Lich King
  • Infected Rain, Butcher Babies en Black Spikes
  • Valdrin en Amalekim
  • 5 april:
  • Anna KiaRa
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
  • 6 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Hellripper, Schizophrenia en Sarcator
  • Skynd
    1 mei:
  • MagnaCult en TerraDown
  • Monstrosity, Bio Cancer, Reject The Sickness en Deadwood
  • Ploegendienst
  • Salvage, Oceans Turn Red, A Part Of The Problem en Vile Passage
  • Sanctuary en Martyr
  • Truckfighters
  • Vansind, Solarcycles en Neverus
  • Warp Chamber, Degraved en Waxing Crescent
Kalender
Vandaag jarig:
  • Angus Young (AC/DC) - 71
  • Bruce Sinofsky (regisseur)† - 70
  • Jeff Young (Megadeth) - 64
  • Jerry Finn (producent)† - 57
  • Mark Lockheart (Polar Bear) - 65
  • Mick Ralphs (Bad Company)† - 82
  • Stuart Carruthers (Grip Inc.) - 56
  • Toshimasa "Toshiya" Hara (Dir En Grey) - 49
  • Victor Agnello (Lȧȧz Rockit)† - 62
Review

Serpent Obscene - Chaos Reign Supreme
Jaar van release: 2006
Label: Black Lodge Records
Serpent Obscene - Chaos Reign Supreme
Nu het voorjaar aanbreekt en vadertje Vorst zijn slee weer richting de eeuwige sneewen stuurt, worden de eerste tekenen van lente ook in de hoge Noorden langzaam zichtbaar. Onder het warme zonnetje smelten de sneeuwpakken en de pegels zich langzaam maar zeker tot stroompjes die de kronkelende en speelse beekjes vullen en in beweging zetten en houden.

In Zweden is 1 zo`n beekje echter niet speels maar wild kolkend en vervaarlijk snel stromend, razend en bulderend. En dit beekje voert door het hele land en verder de boodschap “Chaos Reign Supreme”. De bron is Serpent Obscene en de bron stuwt de stromen van zijn beekje hard voort.

En niet zonder effect. Want de wervelende stroom van thrash en death vliegt, nee, stormt voorbij, zich met gemak door alle mogelijke bochten krollend, alle obstakels passerend en afslijpend, de onbedachtzame luisteraar omverwerpend.
“Chaos Reign Forever” is sterk op alle vlakken. Deze behoorlijk felle schijf laat zien hoe het moet, hoe de thrash/death van vandaag hoort te klinken, hoe je een kritisch oor aangenaam luistervoer levert en de mond snoert.
Tien ijzersterke nummers bouwen de cd op en af. Van een concept is geen sprake, hoewel je de 10 losse nummers opzich in een chaos-concept zou kunnen plaatsen. Voor de verloop van de cd heeft dit echter weinig inhoudelijke waarde, elk nummer is op zichzelf staand, een sterk geheel van beukende drums, raggende, solerende, gierende en grommende gitaren, een brommende bas en een toegewijde strot die de poorten van de hel open lijkt te blazen.
Van een "typisch Zweeds geluid" is er nauwelijks sprake. Door een frisse en agressieve thrash-inslag omzeilt deze band vrijwel alle hokjes en kenmerkjes, plaatst zich weliswaar niet in een geheel vernieuwend of bijster origineel daglicht, maar wel in eentje waar topkwaliteit van A tot Z centraal staan. Eveneens is er sprake van positieve otwikkeling. Liefhebbers van de voorganger "Devastation" zullen "Chaos Reign Supreme" liefdevol in de harten sluiten. De laatstgenoemde is considurabel nét even sterker dan de voorganger. Snelheid, productie, songstructuur en de algemene felheid waarmee "Chaos Reign Supreme" voort wordt gejaagd is zijn deze keer ferm opgeschroefd. Met half werk neemt men duidelijk geen genoegen.

En waarom zou men ook? Nu er zo veel metalbeekjes zich naar de toch al overvolle planken, kasten of onordelijke cd-stapels van een metaalminner toewerken nemen deze plaatsbieders veelal allen genoegen met een behoorlijk stukje werk. Voor "Chaos Reign Supreme" is er echter overal vast nog een plekje over. Al moet u deze plaat in de broodrooster schuiven om `m kwijt te kunnen, ontdoe deze van de kruimels en doe wat u moet doen.
Brood roostert u vortaan maar aan een potloodje boven een kaarsje. Suffer!

Tracklist
1. Jackal Incarnate
2. Necro Angel
3. Crescendo of Violence
4. Death Obsessed
5. Sinister Faces
6. Confessor
7. Evil Ascends
8. Dawn of Suffer
9. Execution
10. Carnal Contortion

Score: 88 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 27 maart 2006

Meer Serpent Obscene:

Serpent Obscene - Chaos Reign Supreme
Reactie van maicon op 29-03-2006 om 00:46u
Score: 100 / 100

l

Zoeken
    27 maart:
  • Ain Sof Aur - Theos-Vel-Samael
  • Anneke van Giersbergen - La Mort
  • Bekor Qilish - Consecrated Abysses Of Dread
  • Black Label Society - Engines Of Demolition
  • Cryptworm - Infectious Pathological Waste
  • Deadnate - Mosaic
  • Dionysiaque - La Tourbe Des Rêves
  • Dystopia - De Verboden Diepte II: De Weg van de Meeste Weerstand
  • Heaven & Hell - Breaking Out Of Heaven - 2007-2009
  • Hellripper - Conorach
  • Iron Savior - Awesome Anthems Of The Galaxy
  • Lion’s Share - Inferno
  • Myrath - Wilderness Of Mirrors
  • Overruled - Ritual Of Rebirth
  • The Oldest House - The Art Of Abysswalking
  • Threat Signal - Revelations
  • Total Maniac - Love Overdrive
  • Varmia - Lauks
  • Winterfylleth - The Unyielding Season
  • 3 april:
  • Green Carnation - A Dark Poem, Part II: Sanguis
  • Nervosa - Slave Machine
  • Toxic Shock - Future Is Calling
Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.