Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
  • 23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
  • 25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
Geen concerten bekend voor 19-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Benoȋt David (Yes) - 60
  • Bob Rock (producent) - 72
  • Eddie Kramer (producent) - 84
  • Hux Nettermalm (Ghost) - 55
  • Markus Eurén (Moonsorrow) - 48
  • Ruud Jolie (Within Temptation) - 50
  • Tommy Kiefer (Krokus)† - 74
  • Tony Martin (Black Sabbath) - 69

Vandaag overleden:
  • Bryan Ottoson (American Head Charge) - 2005
  • Dan "Cernunnos" Vandenplas (Enthroned) - 1997
  • Rob Clayton (Hallows Eve) - 1992
Review

The Kings Of Nuthin’ - Punk Rock Rhythm & Blues
Jaar van release: 2005
Label: People Like You Records
The Kings Of Nuthin’ - Punk Rock Rhythm & Blues
Tattoo’s, punk, rock, swing, piano, wasbord (!), tenorx/bari/bas saxofoon, korte vrolijke liedjes, volksteksten, petjes, bier, Boston, rockabilly, gevangenis, People Like You Records en drugs. Dat zijn de trefwoorden die in me op komen als ik denk aan de The Kings Of Nuthin’. Dit achtkoppige orkest maakte al eerder furore op tour met onder andere Dropkick Murphys Mighty Mighty Bosstones, U.S. Bombs, Demented Are Go. Maar ze spelen net even graag op freakconventies en halen hun neus niet op om in het bejaardenhuis een rustige af te leveren.

‘Punk Rock Rhythm & Blues’ is de derde volledige plaat van dit orkestje en het budget is duidelijk nog nooit zo groot geweest. De productie is in vergelijking met het oudere werk (allemaal op verschillende platenfirma's uitgekomen) fantastisch en tussen de veertien nieuwe swingsongs zit geen lelijk eendje. Het verzonnen materiaal uitmelken is ook niet aan de heren besteed, zodat dit plaatje nog geen half uur duurt!

Oja, voor de persoon die twijfelt of deze muziek iets voor hem/haar is, wil ik er even op wijzen dat dit absoluut geen ska springpunk is maar vette rock-and-roll! In december komen ze onder andere naar Antwerpen om er samen met The Exploited de boel op stelten te zetten en later in de maand doen ze het met The Deep Eynde in Alkmaar.

Tracklist:
1. Over The Counter Culture
2. If I were you
3. For you
4. Banned from the pubs
5. Only time
6. Quick fix
7. Women and Cadillacs
8. Nation on fire
9. Here we are nowhere
10. Judge nor jury
11. No brains
12. Tore up
13. You dont think
14. I smell a rat

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 15 november 2005

Meer The Kings Of Nuthin’:

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.