Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Tenebre - Heart’s Blood
Jaar van release: 2005
Label: Regain Records
Tenebre - Heart’s Blood
Wat moet je over een band zonder eigen identiteit eigenlijk schrijven? ‘Zeer goed nagespeeld’ of ‘overbodige muziek die nooit het daglicht had mogen zien’? Twee uitersten, maar alle twee perfect argumenteerbaar. Mijn mening ligt ergens tussen de twee in. Zoals u al doorhad, Tenebre is een zeer onorigineel sextet.

De stijl van het alweer vijfde cd van deze gothicrockers is volledig ontleend aan Paradise Lost (mengeling van ‘Draconian Times’ en ‘One Second’) en ze hebben ook stiekem elementen gestolen bij Type O Negative. De vrouwelijke orgelaandrijver heeft hoorbaar ook albums van 80’s acts als The Sisters Of Mercy en Fields Of Nephilim in haar platenkast staan. Alles wordt wel goed uitgevoerd, zanger Kalle zingt met zijn lage cleane zanggeluid minder vals dan wat voorbeeld Nick Holmes tegenwoordig presteert en de drive zit er lekker in.

Een bijzondere band die druk wordt bediscussieerd op muziekfora zullen ze nooit worden, maar van mij mogen ze gerust verder blijven doen met hun devotie voor eerder genoemde bands. Geschikt voor iedereen die zich anno 2005 een beetje schaamt om rond te lopen met een Paradise Lost tatoeage.

Tracklist:
1. Silver Flame
2. Mistress Of The Dark
3. Serpent's Fire
4.Shine
5. Blue
6. Pray
7. Nightmare
8. Black Void Nirvana
9. Heart’s Blood
10. Night Reborn

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 11 oktober 2005

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.