Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete Alestorm-song?

1741 (The Battle Of Cartagena)
Alestorm
Captain Morgan's Revenge
Drink
Fucked With An Anchor
Hangover
Keelhauled
Killed To Death By Piracy
Magnetic North
Mexico
Nancy The Tavern Wench
No Grave But The Sea
P.A.R.T.Y.
Pirate Song
Rum
Shipwrecked
Shit Boat (No Fans)
The Sunk'n Norwegian
Treasure Chest Party Quest
Voyage Of The Dead Marauder
Walk The Plank
Wenches And Mead
Wolves Of The Sea
Zombies Ate My Pirate Ship
een andere Alestorm-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 20-08-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrew Stockdale (Wolfmother) - 50
  • Chris Cornell (Soundgarden)† - 62
  • Howard Jones (Killswitch Engage) - 56
  • Jay Jay French (Twisted Sister) - 74
  • John Lodge (The Moody Blues)† - 83
  • Shorty Medlocke (Blackfoot)† - 114
  • Stone Gossard (Pearl Jam) - 60

Vandaag overleden:
  • Chester Bennington (Linkin Park) - 2017
  • Gary Kellgren (producent) - 1977
Review

Japanische Kampfhörspiele - Back To Ze Roots
Jaar van release: 2018
Label: Unundeux Records

Japanische Kampfhörspiele - Back To Ze Roots

In de categorie 'O god, leven die ook nog?!' vandaag Japanische Kampfhörspiele. Na de officiële break-up in 2011 was ik de band uit het oog verloren, maar blijkbaar kruipt het bloed ook bij onze oosterburen waar het niet gaan kan en zijn ze intussen alweer twee albums verder. Daarmee is er ook niet echt een gat in de discografie. Zo lijkt die break-up meer een marketingstrategie dan een serieus einde van de band.

Hoe het ook zij, op mijn virtuele deurmat plofte het eerdaags te verschijnen Back To Ze Roots neer. En de titel geeft (zowaar) enigszins weg wat u kunt verwachten. In het verlengde daarvan roept de kenner aan de hand van de tracklist al gauw dat er helemaal niks nieuws onder de zon is. Dat klopt. Deze schijf is namelijk een viering van het twintigjarig bestaan. Ter ere daarvan besloten de herrieheren vijftien tracks opnieuw op te nemen. De fans zullen daar ongetwijfeld erg blij mee zijn, want sommige tracks verdienden best een goede remake. Kent u de band al en bent u tot nu toe niet overtuigd, dan zal deze release daar geen verandering in brengen. Kent u de band nog niet, dan is het wel een gokje waard.

In dat opzicht gaan de complimenten wel uit naar de producenten van deze plaat. Het valt absoluut niet op dat dit een verkapt verzamelalbum is. De grindpunknummers passen qua sound prima bij elkaar. Het is wellicht wat vreemd om de oude nummers met een andere zanger te horen, maar het geeft wel aan waar deze Duitsers anno 2018 staan. Wie wel houdt van technische popgrind met enige idioterie�n kan deze schijf prima oppakken.

Tracklist:
1. Dresscode
2. Im Feld
3. Kieferorthopädie
4. Der Fleischdämon
5. Wir Gehen In Den Knast
6. Ich Habe Mich Entschieden
7. Gekochtes Für Tiere
8. Musik
9. Sich Für Technik Interessierende Große Jungs
10. Unpünktlichkeiten
11. Im Engelsfleisch
12. Geräte Hassen Mich
13. 1 Tonne Mensch
14. Lass Den Der Ist Nett
15. Auf Der Sonnenseite Des Globus

Score: 76 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 10 maart 2018

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.