Alcatraz Pitfest
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in juni 2025 werd uitgebracht?

After Taste - Hungry For Life
Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Austere - The Stillness Of Dissolution
Buckcherry - Roar Like Thunder
Ceremony - Solitary Bleed
Cryptopsy - An Insatiable Violence
Fallujah - Xenotaph
Fragmentum - Warriors Of Chaac
Gaahls Wyrd - Braiding The Stories
Gruesome - Silent Echoes
Heaven Shall Burn - Heimat
Hellevaerder - Fakkeldragers
Inhuman Condition - Mind Trap
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
King Witch - III
Lord Belial - Unholy Trinity
Malevolence - Where Only The Truth Is Spoken
Neil Young & The Chrome Hearts - Talkin’ To The Trees
Shadow Of Intent - Imperium Delirium
Sodom - The Arsonist
Turnstile - Never Enough
Volbeat - God Of Angels Trust
White Snake Of Blackened Maze - The Ocean Of Truth
Winterblind - Ego
een ander album uit juni 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Bon Scott (AC/DC)† - 79
  • Courtney Love (Hole) - 61
  • Erik Lindmark (Deeds Of Flesh)† - 53
  • Frank Bello (Anthrax) - 60
  • Jack White (The White Stripes) - 50
  • Mitch Mitchell (The Jimi Hendrix Experience)† - 79

Vandaag overleden:
  • Michael "Würzel" Burston (Motörhead) - 2011
Review

Japanische Kampfhörspiele / Eisenvater - Split
Jaar van release: 2009
Label: Power It Up

Japanische Kampfhörspiele / Eisenvater - Split

Japanische Kampfhörspiele timmert sinds 1998 aan de spreekwoordelijke grindweg. De discografie bestaat voor een groot deel uit cd-r's, 7"'s en splits. Mocht je echter de zoveelste slecht geproduceerde herrieband verwachten kom je bedrogen uit. Naast hun eigen drie nummers staat er ook een track van Eisenvater op deze split. Deze death metal band die in de jaren '90 uit elkaar ging, levert én track af als voorproefje van hun eerste release sinds hun hereniging.

Vreemd- en jammergenoeg wordt deze split ook door deze band geopend. Vater Kommt! ligt qua muziek aan de andere kant van het muzikale spectrum als Japanische Kampfhörspiele. Dit geldt overigens ook ten opzichte van wat de band zelf vroeger uitbracht. Het is een avant-gardenummer in de trant van Melvins en Pelican. Het Duitstalige half-gesproken gekweel is weinig indrukwekkend, maar gelukkig is het laatste deel van het nummer instrumentaal. Voor liefhebbers van het genre is het album IV, waarop het zal verschijnen, het uitproberen waard.

Dan is het gelukkig tijd voor Japanische Kampfhörspiele. Onlangs speelden ze nog in het voorprogramma van Macabre en dat was een aangename live-ervaring. Naast het verplichte �bersnelle ragwerk presenteert JaKa u zware symfonische keys en vreemde samples. Een vergelijking met Cradle of Filth kan dan ook niet uitblijven. Mix dit met een flinke dosis old school punk in de trant van The Exploited en je krijgt een beeld van wat de Duitsers ten gehore brengen. Helaas zijn na nog geen 7,5 minuut de drie tracks alweer voorbij. Een bijzondere band binnen het grindgenre.

Tracklist:
1. Vater Kommt!
2. Töte Den Roboter
3. Angstfrass
4. Der Pitch

Score: 70 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 5 juli 2009

Meer Japanische Kampfhörspiele / Eisenvater:

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.