Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij het meest teleurstellende studio-album, dat in 2025 is uitgebracht?

Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Arch Enemy - Blood Dynasty
Architects - The Sky, The Earth And All Between
Babymetal - Metal Forth
Behemoth - The Shit Ov God
Dark Angel - Extinction Level Event
Equilibrium - Equinox
Ghost - Skeletá
Jinjer - Duél
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
Killswitch Engage - This Consequence
Lacuna Coil - Sleepless Empire
Machine Head - Unatøned
Marko Hietala - Roses From The Deep
Obscura - A Sonication
Orbit Culture - Death Above Life
Paleface Swiss - Cursed
Patriarkh - Prophet Ilja
Sabaton - Legends
Slaughter To Prevail - Grizzly
Sleep Token - Even In Arcadia
Soulfly - Chama
Spiritbox - Tsunami Sea
Volbeat - God Of Angels Trust
een ander tegenvallend album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 19-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Aedy (Paradise Lost) - 56
  • Andy C. (Dark Moor) - 48
  • Jimmy Bain (Dio)† - 78
  • Jorge Marques (Tarantula) - 59
  • Klaus Eichstadt (Ugly Kid Joe) - 58
  • Letícia Figueiredo (Venin Noir) - 42
  • Marc Mas Marti (Persefone) - 41
  • Migé Amour (HIM) - 51
  • Travis Ryan (Cattle Decapitation) - 51
Review

Zodiac - Road Tapes Vol.1
Jaar van release: 2015
Label: Napalm Records

Zodiac - Road Tapes Vol.1

Na het uitbrengen van drie albums en het opbouwen van een inmiddels prima live reputatie is een live-album geen onlogische vervolgstap. Het Duitse Zodiac doet dit middels Road Tapes Vol.1. Via Napalm Records wordt deze plaat in gelimiteerde aantallen uitgebracht. De opnames hebben in het najaar 2014 plaatsgevonden, gedurende de headliner-toer, ter ondersteuning van Zodiacs laatste studiowerk Sonic Child.

Als je Zodiac al eens live hebt gezien, weet je uiteraard ongeveer wat je kunt verwachten, namelijk kwalitatief sterke bluesrock met veel nummers die uitnodigen tot langere jamversies. En dat laten de Duitsers dan ook precies horen in de toch al langere tracks als Rock Bottom Blues, A Penny And A Dead Horse en het altijd fenomenale Coming Home. Ook in andere nummers wordt er flink gejamd en regelmatig buiten de lijntjes gekleurd. Liefhebbers van lange bluessolo’s komen hier uitgebreid aan hun trekken. Hoewel de toer in het teken stond van het meest recente album, is er in de tracklist niet echt een focus op een album te ontdekken. Alle albums komen uitgebreid aan bod.

Eigenlijk is er heel weinig op- of aan te merken op deze release. Road Tapes Vol.1 lijkt een ideale instap te zijn voor de luisteraar die de Duitsers nog niet kent. De tracklist is een mooie doorsnede van het werk tot dusver. Er ontbreken geen essentiële songs en de band toont aan ook live verder gegroeid te zijn. Hoewel er toch niets boven een echt liveoptreden gaat, is Road Tapes Vol.1 een meer dan welkom zoethoudertje en een aanrader voor de fans van classic-/bluesrock.

Tracklist:
1. Swinging On The Run
2. Free
3. Holding On
4. Cortez The Killer
5. A Bit Of Devil
6. Rock Bottom Blues
7. Diamond Shoes
8. A Penny And A Dead Horse
9. Moonshine
10. Coming Home

Score: 77 / 100

Reviewer: Hugo
Toegevoegd: 28 april 2015

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.