Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vond jij het gaafste festival van 2025?

Alcatraz Festival
Back To The Beginning
Baroeg Open Air
Brainstorm Festival
Complexity Fest
Drachten Deathfest
Dutch Doom Day
Dynamo Metalfest
Eindhoven Metal Meeting
Graspop Metal Meeting
Grindhoven
Heavy Metal Maniacs
Hedon Zwaar Nieuwjaar
Helldorado
Into The Grave
Into The Void
Jera On Air
Pitfest
Roadburn Festival
Samhain Festival
Soulcrusher
South Of Heaven
Stonehenge Festival
Wacken Open Air
een ander festival uit 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 8 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 9 januari:
  • Ann My Dice, Between The Rats And Snakes, Sledon en Scenyte
  • Heidenfest
  • Nanowar Of Steel en Uuhai
  • 10 januari:
  • Briqueville, Hemelbestormer en Modder
  • Grafjammer, Verwilderd en Sterveling
  • Hedon Zwaar Nieuwjaar
  • 11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
Geen concerten bekend voor 05-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Achim Kirschning (Scorpions) - 74
  • Dave Allison (Anvil)† - 70
  • Fredrik Nordström (Dream Evil) - 59
  • Maartin Allcock (Jethro Tull) - 69
  • Marilyn Manson - 57
  • Michael Stapf (Haggard) - 52
  • Niklas Isfeldt (Dream Evil) - 60
  • Troy Van Leeuwen (Queens Of The Stone Age) - 56

Vandaag overleden:
  • Fredrik Lindgren (Unleashed) - 2025
  • Rob Lumbre (Severed Savior) - 2002
Review

AntiProduct - Made in USA
Jaar van release: 2003
Label: Cargo Records
AntiProduct - Made in USA
AntiProduct is een zootje ongeregeld. Drie vrouwen en twee mannen steken zichzelf in rare outfits en beginnen maar te spelen. Echt serieus kunnen we dit allemaal niet nemen, maar in dit geval maakt dat helemaal niet zoveel uit. De muziek; een mengeling van pop, punk, rare geluidjes en stemmetjes is best vermakelijk. De 10 reguliere nummers op dit schijfje luisteren lekker weg en liggen heel simpel in het gehoor. De teksten gaan eigenlijk ook over niets, maar zijn best grappig op bepaalde momenten.

Ik noemde al eerder de muziekstijl punk in deze recensie en als je naar 'Girls who wanne be boys' luistert herken je overduidelijk de invloed van de pretpunkers van de Ramones. De teksten en sommige refreinen doen me denken aan oude Twisted Sister platen. Ik heb me dan nog wat verdiept in dit gezelschap en enkele interviews en concertreviews gelezen. Het gezelschap profileert zich als prettig gestoord en live zouden ze erg vermakelijk en lachewekkend moeten zijn. Ik ben benieuwd.

Kortom een leuk album. Niet echt muzikaal hoogstand (alles behalve dat eigenlijk) en geestesverruimend maar gewoon leuk. Leuk om op de achtergrond te draaien of gewoon om op een feestje te draaien. Dit is nu geen album maar voor je rustig in je luie zetel gaat zitten. Persoonlijk zal ik dit vrolijk cd'tje zeker nog eens draaien maar objectief kan ik dit album niet echt aanraden. Maar mensen die houden van grappige en simpele muziek zullen hier best plezier aan beleven. Maar persoonlijk zoek ik toch iets meer in muziek.

1. Thank god I'm right
2. Turnin' me on
3. Goin' where the action is
4. If I was Orson Wells
5. Better than this
6. Something good
7. Girls who wanna be boys
8. The rules we rock 'n' roll by
9. Hu nah nu nah
10. My favorite can
11. Bonus track

Score: 68 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 9 mei 2003

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.