Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 augustus:
  • Mortal Sin en Hidden Intent
  • Municipal Waste en Schizophrenia
  • 11 augustus:
  • Lagwagon
  • Sanguisugabogg, Revocation en Internal Bleeding
  • Wolves In The Throne Room en Ter Ziele
  • 12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
Geen concerten bekend voor 10-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anna Murphy (Cellar Darling) - 37
  • Brian Eschbach (The Black Dahlia Murder) - 44
  • Christofer Johnsson (Therion) - 54
  • Hansi Kürsch (Blind Guardian) - 60
  • Ian Anderson (Jethro Tull) - 79
  • Mark Borgmeyer (Crimson Glory) - 60
  • Zachary Hietala (Tarot) - 57

Vandaag overleden:
  • Ian Jones (Blitzkrieg) - 2009
  • Øystein "Euronymous" Aarseth (Mayhem) - 1993
  • Phil Baheux (Channel Zero) - 2013
Review

Ricky Warwick - Belfast Confetti
Jaar van release: 2009
Label: DR2 Records
Ricky Warwick - Belfast Confetti
Er zijn grenzen aan het betamelijke. Als rock reviewer een Ierse pub-cd (zo noem ik 'm maar even) moeten reviewen is een lastige opgave. Dus wat doe je dan? Je gaat het onbekende muzikale wegdek op en kijkt wat er te genieten valt.

Dat valt mee. Waar kennen we Ricky W. van? Van The Almighty misschien (dat is alweer even geleden), en ooit deed de man iets bij Stiff Little Fingers en New Model Army. Verder is het een Ier, en die zijn zonder uitzondering trots op hun land en de meeste Ierse muzikanten uiten dat ook in hun muziek. Zo ook Ricky. Als je je album al Belfast Confetti noemt dan neigt de perceptie van dit werkje naar een soort van Iers carnaval.

Het eerste wat me te binnen schoot toen hij zijn strot opendeed was 'Jon Bon Jovi'. Zou die een Ierse broer hebben? Want hij klinkt namelijk voor geen meter naar een Ier. Dan heeft ie vast de broer van Richie Sambora gestrikt voor de gitaarpartijen. Alhoewel deze schijf met rock niet zo veel te maken heeft, luistert -ie wel lekker weg. Ik kan me zo voorstellen dat deze muziek het in een Ierse pub erg aardig gaat doen. Met name de zangpartijen zijn best te genieten en ik moet toegeven dat ik wel enige affiniteit heb gekregen met de muziek die Ricky hier tentoonspreidt.

Vele rockliefhebbers zullen niks met deze cd hebben al moet ik een mogelijke adoratie-uitzondering maken voor fans van een akoestische Bon Jovi, die met zijn maatjes opduikt in een kroeg en lekkere luisterliedjes uitstrooit over de bezoekers, want die zouden dit zomaar een wereldschijf kunnen vinden. In de tussentijd ga ik me afvragen hoe Ricky geklonken had met een Gary Moore uit de 80er jaren.

Tracklist:
1. Can’t Wait For Tomorrow
2. The Arms Of Belfast Town
3. Throwin’ Dirt
4. Thousands Are Leaving
5. Hanks Blues
6. Belfast Confetti
7. Angel Of Guile
8. Punchin’ Thunder
9. Born Fightin’
10. Can’t Hurt A Fool
11. If You’re Gonna Bleed…

Score: 70 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 14 maart 2010

Ricky Warwick - Belfast Confetti
Reactie van Een Metalfan op 14-03-2010 om 17:18u

1 keer live gezien

saaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiii !

Ricky Warwick - Belfast Confetti
Reactie van Een Metalfan op 15-03-2010 om 21:44u

die lag toch (vroegUH) die trol van headbangersball te dauwen???

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.