Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alfred Romero (Dark Moor) - 45
  • Bruno Lévesque (Dark Omentia) - 53
  • Frontenac Borealys (Cryptic Summoning) - 53
  • Jeroen de Brauwer (Consensus) - 42
  • John Konesky (Tenacious D) - 45
  • Justin Chancellor (Tool) - 54
  • Matt Sorum (Guns N' Roses) - 65
  • Per Möller Jensen (The Haunted) - 52
  • Phil Baheux (Channel Zero)† - 58
  • Seigneur Pȃquet (Cryptic Summoning) - 44

Vandaag overleden:
  • Hank von Hell (Turbonegro) - 2021
  • Kevin DuBrow (Quiet Riot) - 2007
Review

Dollhouse - Rock 'n Roll Revival
Jaar van release: 2009
Label: Bad Reputation Records
Dollhouse - Rock 'n Roll Revival
Het is tijd om die Cadillac op te knappen, je leren jas uit de mottenballen te halen en een grote vetkuif te fabriceren. De rock ’n roll is terug! Hoofdverdachten zijn de mannen van het Zweedse Dollhouse die, ondanks een enorme suffe bandnaam, een heerlijk groovend plaatje in elkaar wisten te spelen. Met de toepasselijke naam Rock ‘n Roll Revival wordt je een aantal decennia terug de tijd ingesmeten.

Eigenlijk is de muziek meer te typeren als een mix van rock ’n roll, soul en een vleugje blues. Door deze interessante mengeling van oldschool muziekstijlen levert het een plaat op die lekker variërend is en het tempo er goed inhoudt. Het wisselt van lekkere uptempo tracks als Oh My Love tot het bluesy Last Night. Invloeden van Jimi Hendrix, MC5 en Blue Cheer zijn duidelijk terug te horen. Uiteraard kunnen de bandleden op geen enkele manier tippen aan grootmeester Hendrix, maar hun huiswerk is prima gedaan.

Opvallend punt is de productie. Bij de eerste luisterbeurt klinkt het behoorlijk blikkerig en gedateerd. Maar langzamerhand besef je dat ze hier bewust voor hebben gekozen. Hierdoor kan de plaat net zo goed in de jaren zestig of zeventig zijn opgenomen. Het geeft in ieder geval een behoorlijke vintagesfeer. Alsof je vlak voor het draaien nog het stof van het album af moet blazen.

Rock ’n Roll Revival is een heerlijke plaat van de warme zomeravonden. Een waar feest voor de liefhebbers van de eerder genoemde genres. Het is energiek, groovend en zeer relaxt. Ik denk dat ik hem nog maar eens op ga zetten.

Tracklist:
1. Free Your Soul To The Music
2. Hold On Together
3. Oh My Love
4. Sitting In This Room
5. Gotta Move On
6. Let It Shine
7. Last Night
8. Still Got Soul
9. I’m Not Crossin’ Over

Score: 83 / 100

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 26 april 2009

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.