Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 17-10-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ahrue Luster (Machine Head) - 57
  • Bill Black (Elvis Presley)† - 99
  • Edin "Vihor" Cehovic (KRV) - 46
  • Geyner Valencia (Crimson Death) - 49
  • Günter Werno (Vanden Plas) - 60
  • Hank Williams† - 102
  • Keith Flint (The Prodigy)† - 56
  • Marcin Urbas (Sceptic) - 49
  • Rafał T. Piotrowski (Decapitated) - 40
  • Steve Karrer (Messiah) - 56
  • Tony "Abaddon" Bray (Venom) - 65
  • Ty Tabor (King's X) - 64
Review

Eden's Curse - The Second Coming
Jaar van release: 2008
Label: AFM Records
Eden's Curse - The Second Coming
Na het uitkomen van het debuut, heeft Eden's Curse niet de kans gehad om op tournee te gaan. Vandaar dat na een jaar alweer de opvolger klaar ligt van deze melodieuze rock en metal-band. Bassist en songwriter Paul Logue zegt dat hij zo creatief is, dat hij dagelijks nummers uit zijn mouw schud alsof het niks is. Ik kan al verklappen dat zijn nummers op The Second Coming redelijk inwisselbaar zijn. Dus ja, zo kan ik ook wel creatief bezig zijn. De afwerking van het geheel is wat de cd toch lekker laat klinken. De productie van Dennis Ward is gewoonweg schitterend. Alle instrumenten zijn perfect in balans en details zijn goed hoorbaar. Ook zijn de muzikanten erg goed, iets waar je niet omheen kan. Paul heeft dus het geluk dat hij omringt is met mensen die weten wat ze doen.

Echt veel verschil zit er niet tussen het prima debuut en deze nieuwe cd. Wederom is The Second Coming een prima album geworden dat voer voor de melodieuze hardrock en metalfan is. Maar met twaalf nummers die dus inwisselbaar zijn, is het een te langdradig album geworden dat helaas niet tot het einde kan boeien. Track nummer 10 Raven's Revenge is verreweg het beste nummer, met zijn lekker dreunende sound en vlotte tempo. Maar daarna had het voor mij wel voorbij mogen zijn. Kwalitatief is het allemaal dik in orde, maar voorlopig hebben we nu wel genoeg muziek van Eden's Curse. Laat ze nu maar lekker de live-podia onveilig maken, want het staat vast dat ze gaan toeren in 2009.

Tracklist:
1. Reign Of Terror (Intro)
2. Masquerade Ball
3. Angels & Demons
4. Just Like Judas
5. Sail On
6. Lost In Wonderland
7. West Wind Blows
8. Signs Of Your Life
9. Man Against The World
10. Raven's Revenge
11. Lost Soul
12. Games People Play
13. Ride The Storm

Score: 75 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 27 december 2008

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.