Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in november 2025 werd uitgebracht?

1914 - Viribus Unitis
Agnostic Front - Echoes In Eternity
Astarte - Blackdemonium
Astronoid - Stargod
Bell Witch & Aerial Ruin - Stygian Bough Volume II
Bloodbound - Field Of Swords
Blut Aus Nord - Ethereal Horizons
Danko Jones - Leo Rising
Demon King - Death Knell
Depravity - Bestial Possession
Equilibrium - Equinox
Havamal - Age Of The Gods
Ildaruni - Divinum Sanguinem
Kauan - Wayhome
Lamp Of Murmuur - The Dreaming Prince In Ecstasy
Mezzrow - Embrace The Awakening
Novembre - Words Of Indigo
Of Mice And Men - Another Miracle
Omnium Gatherum - May The Bridges We Burn Light The Way
Pupil Slicer - Fleshwork
Qrixkuor - The Womb Of The World
Spock’s Beard - The Archaeoptimist
The Devil Wears Prada - Flowers
VoidCeremony - Abditum
een ander album uit november 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 december:
  • Three Days Grace en Badflower
  • 5 december:
  • Ice Nine Kills, The Devil Wears Prada en Creeper
  • 6 december:
  • Cradle of Filth en Suffocation
  • Epinikion en Abstracted Mind
  • Skroetbalg
  • 8 december:
  • Chelsea Grin, Signs Of The Swarm, Mugshot, Crown Magnetar
Geen concerten bekend voor 02-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Artur Sahakjan (Tystnaden) - 43
  • Ben Ward (Orange Goblin) - 51
  • Chris Wolstenholme (Muse) - 47
  • Ingeborg Anna Seide (Adorned Brood) - 53
  • Isaac Bitton (Les Variations) - 78
  • Jarno Parantainen (Machine Men) - 44
  • Masafumi Gotoh (Asian Kung-Fu Generation) - 49
  • Nate Mendel (Foo Fighters) - 57
  • Nicholas "Razzle" Dingley (Hanoi Rocks)† - 65
  • Richard "Rik" Charron (Exciter) - 58
  • Rick Savage (Def Leppard) - 65
  • Tom McGuinness (Manfred Mann) - 84

Vandaag overleden:
  • Bobby Keys (The Rolling Stones) - 2014
  • Eric Woolfson (The Alan Parsons Project) - 2009
  • Mariska Veres (Shocking Blue) - 2006
  • Marquis de Sade (auteur) - 1814
Review

C-187 - Collision
Jaar van release: 2007
Label: Mascot Records
C-187 - Collision
Voormalig Pestilence held Patrick Mameli heeft met C-187 een nieuwe band uit de grond gestampt. Hij vroeg en kreeg hulp van twee geweldige muzikanten, namelijk drummer Sean Reinert (Cynic, Death) en bassist Tony Choy (Cynic, Atheist). Elke metalliefhebber verwacht dan dat het debuut van C-187 vol zou staan met technische old school death metal, maar Mameli wilde absoluut niet in herhaling vallen en heeft gewoon zijn eigen ding gedaan zonder concessies te maken.

Patrick is gefascineerd door Amerikaanse politie reality shows en heeft tevens altijd al naar de meer agressieve vorm van gangsta rap geluisterd. Het drukke en opgefokte van deze beide zaken heeft hij geprobeerd te verpakken in korte en catchy metalsongs. En we moeten toegeven dat dit volledig is gelukt. Je kunt de stijl misschien nog het best omschrijven als moderne metal die op prachtige wijze wordt vertolkt.

De beste zet van heer Mameli vind ik echter de keuze om Tony J.J. de songs te laten inzingen. Deze Zweed bewees in het verleden al met B-Thong en het helemaal geweldige Transport League dat hij een van de beste nieuwe metalzangers is. Hij schreeuwt, blaft en kwijlt als een dolle hond en weet uitstekend de ideeën van Mameli te vertolken.

Collision is absoluut niet wat je zou verwachten en tevens zullen veel metalfans dit maar niets vinden. Maar ik zelf ben helemaal verslingerd aan de veertien verslavende songs. En ik maak me dan ook kwaad over alle recensies op internet die deze plaat tot de grond toe afbranden en scores als 2/10 uitdelen. Knee Deep in this shit now!

Tracklist:
1. Collision
2. Cruisin' 4 A Bruisin'
3. Roadblock (D.O.A.)
4. Drugged And Mugged
5. Stalker
6. Murda
7. Homicide
8. P.C.P. (Murda In Ma Head)
9. Rip Deal
10. Sidewalk Chalk
11. Knee Deep In
12. Life Is Dead
13. Strapped With Heat
14. New Territory

Score: 86 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 29 augustus 2007

C-187 - Collision
Reactie van Ruud op 29-08-2007 om 10:50u

Ik vind het juist een bijzonder slechte zet om Tony J.J. als zanger te kiezen. Muzikaal is het sterk, maar ik had Mameli liever zelf horen zingen. Verder is een 2 uit tien punten inderdaad veel te weinig.

C-187 - Collision
Reactie van Rinus op 29-08-2007 om 23:16u

Ben benieuwd. Vond pestilence altijd een goede band. Volgens mij heeft patrick nog op enkele demo's gezongen. mijn voorkeur ging wel naar martin van drunen op vocals.

C-187 - Collision
Reactie van Mr Brownstone op 30-08-2007 om 00:29u
Score: 8 / 100

Ik ben het geheel met de recensent eens. Mensen, kap gewoon eens met de eeuwige vergelijkingen met Pestilence en geef C-187 een eerlijke kans en geloof me, deze plaat is een van de juweeltjes van dit jaar. Tegendraads, origineel en vooral lekker engergiek, wat wil je nog meer van een goede metalplaat?

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.