Alcatraz
Enquête

Hoeveel concerten in het Rotterdamse stadion De Kuip heb jij bijgewoond?

meer dan tien
negen of tien
zeven of acht
vijf of zes
vier
drie
twee
één
nul

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 juli:
  • Halestorm
  • 4 juli:
  • Hemelbestormer
  • 5 juli:
  • Hellmond Open Air
  • Anger Machine, None Shall Fall, Man as Plague en Disquiet
  • Destruction, Horizon Ignited, Lies, Vengeance, Jitizer, She's got Balls, Zubzero, Drovich
  • Overkill en Vicious Rumors
  • Therapy?
  • 6 juli:
  • DragonForce
  • Pirate Metal Party
    2 augustus:
  • Undeath en Celestial Sanctuary
  • Wacken Open Air
Kalender
Vandaag jarig:
  • Colin Edwin (Porcupine Tree) - 55
  • Hermann Hesse (auteur)† - 148
  • Johannes Eckerström (Avatar) - 39
  • René Rutten (The Gathering) - 53
  • Roy Bittan (Bruce Springsteen) - 76

Vandaag overleden:
  • Natasha Shneider (Queens Of The Stone Age) - 2008
Review

Slough Feg - Hardworlder
Jaar van release: 2007
Label: Cruz Del Sur Music
Slough Feg - Hardworlder
Yes! Het geweldige Amerikaanse Slough Feg (voorheen ook bekend als The Lord Weird Slough Feg) heeft weer een album geschreven. Deze originele band maakt al wat jaartjes een eigenzinnige versie van power, epic en heavy metal met wat folk elementen. Neen, geen slechte Scandinavische folkmetal voor alle duidelijkheid, maar echte Amerikaanse 80’s metal met leuke experimentele elementen. En een ongekende sfeer.

Na een intro opent het schijfje geweldig met Tiger! Tiger! dat een beetje aan Steel Prophet doet denken. Maar wat een geweldig gitaarwerk! Wat een ambiance! Wat een verslavingsfactor! Daarna volgen korte songs met net wat langere deuntjes elkaar in snel tempo op en de reis stopt na alweer veertig minuten. En dat inclusief een cover van het folkgezelschap Horslips en een versie van de Manilla Road klassieker Street Jammer. Misschien dat het geluid en de opbouw van songs bij een niet bekende van de band als slecht en onafgewerkt wordt ervaren. Maar als je goed, meermaals en Hardworlder in zijn geheel beluistert, merk je misschien waarom een kleine schare mensen zo’n fan is van deze band. Ook een vette comic hoes en een uistekende productie trouwens.

Tracklist:
1. The Return of Dr. Universe
2. Tiger! Tiger!
3. The Sea Wolf
4. Hardworlder
5. The Spoils
6. Frankfurt-Hahn Airport Blues
7. Galactic Nomad
8. Dearg Doom (Horslips cover) v 9. Insomnia
10. Poisoned Treasures
11. Karma-Kazee
12. Whirling Vortex
13. Street Jammer (Manilla Road cover)

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 11 augustus 2007

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.