Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 maart:
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Powerized en Femmes Vattaal
  • 13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
Geen concerten bekend voor 12-04-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andreas Mailänder (Brainstorm) - 55
  • Ben Kenney (Incubus) - 49
  • Claudio Sanchez (Coheed And Cambria) - 48
  • Guy Speranza (Riot)† - 70
  • J.D. Kimball (Omen)† - 68
  • Leonard Chess (Chess Records)† - 109
  • Minoru Niihara (Loudness) - 66
  • Roy Khan (Kamelot) - 56
  • Steve "Nachtgarm" Marbs (Negator) - 45
  • Steve Harris (Iron Maiden) - 70

Vandaag overleden:
  • Clive Burr (Iron Maiden) - 2013
  • Michael Hossack (The Doobie Brothers) - 2012
Review

Lost Eden - Cycle Repeats
Jaar van release: 2007
Label: Candlelight Records
Lost Eden - Cycle Repeats
Knap persoon die binnen 20 seconden vijf Japanse bands op kan noemen. Tuurlijk, dat Japanners echte metalliefhebbers zijn wisten we allang. En dat er in een land met zoveel inwoners een hoop getalenteerde bands zijn is ook geen nieuwtje. Alleen zijn er zo verdomd weinig bands die buiten de eigen landsgrenzen doorbreken. Of dat Lost Eden wel gaat lukken moeten we nog maar even afwachten. Met Cycle Repeats zitten ze in ieder geval op het juiste pad.

In Flames, Trivium en Soilwork zijn drie bands waar deze Aziaten gemakkelijk mee vergeleken kunnen worden. In acht nummers (Seed is slechts een intro en Sandglass een instrumentaal intermezzo in Aziatische stijl, dat eigenlijk niks op deze plaat te zoeken heeft) maakt Lost Eden duidelijk waar het voor staat. De moderne melodieuze thrash knalt werkelijk je luidsprekers uit. Krachtige gitaarriffs worden aangevuld met de sterke zang van Norio, die over een prima strot beschikt en soms wel een beetje doet denken aan Matt Heafy van Trivium. De nummers worden goed opgebouwd en af en toe hoor je nog synthesizer geluiden die zorgen voor een extra dimensie.

De originaliteitprijs hoeft Lost Eden niet te verwachten. Toch kan ik niet anders dan concluderen dat Cycle Repeats een aangename kennismaking is. Een sterke plaat dus, die ook buiten Japan zeker een kans van slagen heeft.

Tracklist:
1. Seed
2. Squeeze
3. Equation 999
4. Forsaken Last
5. Time Damages Me
6. Sandglass
7. Black Report
8. Planetoid
9. Story And Reality
10. Before Burning To Ashes

Score: 82 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 13 juli 2007

Meer Lost Eden:

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.