Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Lost Eden - Cycle Repeats
Jaar van release: 2007
Label: Candlelight Records
Lost Eden - Cycle Repeats
Knap persoon die binnen 20 seconden vijf Japanse bands op kan noemen. Tuurlijk, dat Japanners echte metalliefhebbers zijn wisten we allang. En dat er in een land met zoveel inwoners een hoop getalenteerde bands zijn is ook geen nieuwtje. Alleen zijn er zo verdomd weinig bands die buiten de eigen landsgrenzen doorbreken. Of dat Lost Eden wel gaat lukken moeten we nog maar even afwachten. Met Cycle Repeats zitten ze in ieder geval op het juiste pad.

In Flames, Trivium en Soilwork zijn drie bands waar deze Aziaten gemakkelijk mee vergeleken kunnen worden. In acht nummers (Seed is slechts een intro en Sandglass een instrumentaal intermezzo in Aziatische stijl, dat eigenlijk niks op deze plaat te zoeken heeft) maakt Lost Eden duidelijk waar het voor staat. De moderne melodieuze thrash knalt werkelijk je luidsprekers uit. Krachtige gitaarriffs worden aangevuld met de sterke zang van Norio, die over een prima strot beschikt en soms wel een beetje doet denken aan Matt Heafy van Trivium. De nummers worden goed opgebouwd en af en toe hoor je nog synthesizer geluiden die zorgen voor een extra dimensie.

De originaliteitprijs hoeft Lost Eden niet te verwachten. Toch kan ik niet anders dan concluderen dat Cycle Repeats een aangename kennismaking is. Een sterke plaat dus, die ook buiten Japan zeker een kans van slagen heeft.

Tracklist:
1. Seed
2. Squeeze
3. Equation 999
4. Forsaken Last
5. Time Damages Me
6. Sandglass
7. Black Report
8. Planetoid
9. Story And Reality
10. Before Burning To Ashes

Score: 82 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 13 juli 2007

Meer Lost Eden:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.