Into The Grave 2026
Enquête

Als je nu terugkijkt op de muziek van 2006, want vind jij dan het gaafste studio-album uit dat jaar?

Agalloch - Ashes Against The Grain
Amon Amarth - With Oden On Our Side
Celtic Frost - Monotheist
Delain - Lucidity
Dragonforce - Inhuman Rampage
Eluveitie - Spirit
Enslaved - Ruun
Hatebreed - Supremacy
In Flames - Come Clarity
Insomnium - Above The Weeping World
Iron Maiden - A Matter Of Life And Death
Killswitch Engage - As Daylight Dies
Lamb Of God - Sacrament
Legion Of The Damned - Malevolent Rapture
Mastodon - Blood Mountain
Motörhead - Kiss Of Death
My Dying Bride - A Line Of Deathless Kings
Sabaton - Attero Dominatus
Satyricon - Now, Diabolical
Slayer - Christ Illusion
Stone Sour - Come What(ever) May
Tool - 10,000 Days
Trivium - The Crusade
Wolfmother - Wolfmother
een andere studio-cd uit 2006, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 juni:
  • Alter Bridge
  • 10 juni:
  • Crypta
  • Iron Maiden en Evergrey
  • 11 juni:
  • I Killed The Prom Queen en Sugar Spine
  • 12 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey en Day Six
  • Into The Grave
  • Loyalty Ends Here, Salvage, Arteria en IIvory
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 13 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Hulder en Asgrauw
  • Into The Grave
  • Plaguefest 14
  • RVH Project
  • The Motherz
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
Geen concerten bekend voor 08-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Perialas (producent) - 70
  • Alexander Vasilopoulos (Airged L'amh) - 54
  • Alexei Olegovich Andrushenko (Holy Blood) - 42
  • Jens Kidman (Meshuggah) - 60
  • Nick DiSalvo (Elder) - 37
  • Pär Sundström (Sabaton) - 45
  • Per Wiberg (Opeth) - 58
  • Peter Stålfors (Dream Evil) - 56
  • Steve White (KMFDM) - 61

Vandaag overleden:
  • André Matos (Angra) - 2019
  • Frostmourn (Dark Domination) - 2004
Review

Clawfinger - Life Will Kill You
Jaar van release: 2007
Label: Nuclear Blast Records
Clawfinger - Life Will Kill You
Een tijdje geleden was ik in Praag op vakantie. De receptionist van het hotel sleepte ons mee naar het grootste Tsjechische studentenfestival. Vijf minuten nadat we het terrein betraden, begon het Zweedse Clawfinger aan hun set. Deze eens populaire crossover en rapmetalact was een van de eerste bands in dit genre en scoorde met songs als Nigger, The Truth, Biggest & The Best en natuurlijk Do What I Say hits. Deze speelden ze uiteraard ook die avond alsook wat voorproefjes van dit nieuwe studioalbum Life Will Kill You. En die songs klonken op dat moment hemels, maar daar zullen de vele liters bier (halve liter bier voor 40 eurocent) ook wel voor een stuk verantwoordelijk voor zijn geweest.

Maar ook nuchter op de bank in Nederland klinken de nieuwe songs zeer behoorlijk. Clawfinger heeft zijn agressieve aanvalsmuziek al lang plaats laten nemen voor melodieuze rock/metal waarbij rappartijen zich met popmelodieën verstrengelen. Dat leidt soms tot immense zeikrefreinen als in It’s Your Live, maar vaker tot ijzersterke refreinen. Al moeten we er wel bij zeggen dat zanger Zak Tell in de studio dankzij een batterij van hulpmiddeltjes wel een stuk overtuigend klinkt dan op het podium.

De productie en mix van het album kennen een commercieel randje, maar dat past wel bij deze eenvoudige songs. De teksten zijn vanouds weer politiek en sociaal-kritisch getint en dus zal de fan weer alles krijgen wat hij verwacht van Clawfinger. Misschien dat de fanschare zelfs kan groeien want zoveel bands in dit type crossover lopen er niet meer rond.

Tracklist:
1. The Price We Pay
2. Life Will Kill You
3. Prisoners
4. Final Stand
5. None the Wiser
6. Little Baby
7. The Cure & the Prison
8. Where Can We Go From Here
9. It's Your Life
10. Falling
11. Carnivore

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 12 juli 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.