Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
  • 23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
  • 25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
Geen concerten bekend voor 19-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Benoȋt David (Yes) - 60
  • Bob Rock (producent) - 72
  • Eddie Kramer (producent) - 84
  • Hux Nettermalm (Ghost) - 55
  • Markus Eurén (Moonsorrow) - 48
  • Ruud Jolie (Within Temptation) - 50
  • Tommy Kiefer (Krokus)† - 74
  • Tony Martin (Black Sabbath) - 69

Vandaag overleden:
  • Bryan Ottoson (American Head Charge) - 2005
  • Dan "Cernunnos" Vandenplas (Enthroned) - 1997
  • Rob Clayton (Hallows Eve) - 1992
Review

Sanctity - Road To Bloodshed
Jaar van release: 2007
Label: Roadrunner Records
Sanctity - Road To Bloodshed
De neo-thrashers van Sanctity stonden onlangs in het voorprogramma tijdens de Europese tour van Trivium. Niet zo verwonderlijk aangezien Trivium-frontman Matt Heafy de band uit North Carolina in hoogsteigen persoon aanraadde bij Roadrunner A&R-man Monte Conner, die de jongelingen vervolgens een contract aanbood.

Wat Sanctity op het debuut Road To Bloodshed laat horen heeft ook zeker wat weg van Trivium. Zo komen er twaalf degelijke moderne thrashnummers langs, waar stuk voor stuk niks mis mee is. Goed opgebouwd, solide riffs en natuurlijk veel gitaarsolo’s. Toch vind ik dat Sanctity niet op het niveau zit om van een revelatie te spreken.

Jared MacEachern heeft een hele behoorlijke thrash-strot en komt in onder andere The Rift Between erg sterk door met wat cleane zang. Toch mag er wel wat meer afwisseling in zijn doorgaans monotone zang komen. Ook de nummers zelf lijken naar mijn smaak net iets te veel op elkaar, waardoor Road To Bloodshed niet zijn hele speelduur blijft boeien.

Laten we vooral niet vergeten dat Road To Bloodshed pas het debuut is van de Amerikanen. Dat de band veelvuldig in haar thuisstaat toerde is goed merkbaar, want qua spelniveau heeft Sanctity zijn zaakjes absoluut op orde. Zorgt de band op de volgende plaat voor een klein beetje meer afwisseling in de zang en de nummers zelf, dan zal een groter publiek hun deel zijn. Want dat voor de kwalitatieve thrash van Sanctity een markt is, staat buiten kijf.

Tracklist:
1. Beneath The Machine
2. Brotherhood Of Destruction
3. Road To Bloodshed
4. Laws Of Reason
5. Billy Seals
6. Zeppo
7. Beloved Killer
8. The Shape Of Things
9. Flatline
10. The Rift Between
11. Seconds
12. Once Again

Score: 75 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 21 mei 2007

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.