Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 september:
  • Allegaeon, Gorod en Abysmal Dawn
  • Demon en Steelover
  • FM
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andi Deris (Helloween) - 62
  • Henrik Sandelin (Avatar) - 39
  • Johnny Preston† - 87
  • Richard D. James (Aphex Twin) - 55
  • Stuart Matthewman (Sade) - 66

Vandaag overleden:
  • Krzysztof "Doc" Raczkowski (Vader) - 2005
Review

Mustasch - Latest Version Of The Truth
Jaar van release: 2007
Label: Regain Records
Mustasch - Latest Version Of The Truth
Ik ga geen flauwe grap maken over een snor want daarvoor is Mustasch een te goede band. Ondanks hun contract bij EMI en groot succes in eigen heimat ken ik geen enkel ouder album van deze Zweedse rock/metalband. Maar op basis van dit nieuwe, op Regain Records verschenen, album kan ik concluderen dat het bij Mustasch wel snor zit. Sorry, kan het niet laten.

De heren spelen een mix van (stoner) rock en metal, maar schamen zich ook niet om met enkele heuse georkestreerde passages de muziek een stuk aan te dikken. Na de vlotte opener In The Night komen ze voor de dag met het vrij geweldige Double Nature. Een goede riff, lekkere violen, een sterk refrein en een mooie solo maken dat deze song niet op het zwarte album van Metallica had misstaan. De overige deuntjes klinken echter ook meer dan behoorlijk en zanger Ralf Gyllenhammar beschikt over een degelijke rockstrot. Ook het productiewerk in de grote Sony Music Studios heeft Latest Version Of The Truth goed gedaan en zodoende ben ik verrast door deze band. Liefhebbers van simpele, maar uitstekend uitgevoerde rock/metal moeten dit album toch maar eens opsnorren. En dan ga ik maar eens de oudere albums uitchecken.

Tracklist:
1. In The Night
2. Double Nature
3. Falling Down
4. The Heckler
5. I Wanna Be Loved
6. Scyphozoa
7. Spreading The Worst
8. Bring Me Everyone
9. Forever Begins Today
10. I Am Not Aggressive
11. The End

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 10 mei 2007

Mustasch - Latest Version Of The Truth
Reactie van Nurang op 15-05-2007 om 20:09u
Score: 90 / 100

Bijna zo goed als Ratsafari, beter dan de vorige.

Mustasch - Latest Version Of The Truth
Reactie van Marco op 19-05-2007 om 19:12u
Score: 85 / 100

Lekker vet en klinkt vanaf het begin meteen vertrouwt. Ik vind het een prima album

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.