Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Wat is jouw favoriete (reguliere) studio-album van Paradise Lost?

Lost Paradise [1990]
Gothic [1991]
Shades Of God [1992]
Icon [1993]
Draconian Times [1995]
One Second [1997]
Host [1999]
Believe In Nothing [2001]
Symbol Of Life [2002]
Paradise Lost [2005]
In Requiem [2007]
Faith Divides Us, Death Unites Us [2009]
Tragic Idol [2012]
The Plague Within [2015]
Medusa [2017]
Obsidian [2020]
Ascension [2025]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 januari:
  • Cryptopsy, 200 Stab Wounds, Inferi en Corpse Pile
  • Lucifer's Child, Servant en Neverus
  • Malphas, Drôvich en Verwilderd
  • The Answer Lies In The Black Void, The Fifth Alliance en Ineptitude
  • 28 januari:
  • Onslaught
  • Paleface Swiss
  • 29 januari:
  • Artificial en 3 Eyed Kids
  • 30 januari:
  • Dead Head en Burning
  • Guano Apes
  • 31 januari:
  • Objector
  • Prikkeldraad
    Met Pigteeth, Necrology en Grit
  • Teneum, XIII Thorns en Pandaemonic Descent
Geen concerten bekend voor 25-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dave Ingram (Benediction) - 57
  • João Paulo Martins (Ramp) - 54
  • Miika Juhani Hostikka (Sinamore) - 47
  • Ricardo Confessori (Shaman) - 57
  • Robert Burns (dichter)† - 267
  • Tony Laureano (Nile) - 53
  • Tue Madsen (producent) - 57

Vandaag overleden:
  • Bruce Corbitt (Rigor Mortis) - 2019
  • Fredrik Johansson (Dark Tranquillity) - 2022
  • Mark Reale (Riot) - 2012
Review

Quo Vadis - Defiant Imagination
Jaar van release: 2004
Label: Eigen beheer
Quo Vadis - Defiant Imagination
Dark Tranquillity en Death. Deze twee bands vormen de basis van het geluid van Quo Vadis. Deze Canadese band speelde onlangs in onze contreien in het voorprogramma van Kataklysm. Niet omdat ze een nieuw album uit hadden, maar omdat ze bevriend zijn met Kataklysm. Het laatste Quo Vadis album, getiteld Defiant Imagination stamt namelijk alweer uit 2004 en door allerlei interne strubbelingen zit een opvolger er ook nog niet direct aan te komen.

Aangezien Defiant Imagnation wel een aangenaam technische deathmetal werkstuk is, toch even deze recensie om een beetje aandacht op te wekken. Quo Vadis trekt een sterke muur van geluid op waarbij vlot gitaarwerk de hoofdrol vertolkt. De wat eentonige zangpartijen van Stephane Paré worden gecompenseerd door de fretloze basloopjes van niemand minder dan Steve Digiorgio (ex-Death, ex-Testament, ex-…) die als gastbassist zijn diensten aanbood. De songs zitten aardig in elkaar en Quo Vadis komt in het algemeen gewoon goed voor de dag op dit album. Fans van uiteenlopende bands als At The Gates en Atheist kunnen misschien wel wat met deze band en dit album.

Tracklist:
1. Silence Calls The Storm
2. In Contempt
3. Break The Cycle
4. Tunnel Effect (Element Of The Ensemble IV)
4. To The Bitter End
5. In Articulo Mortis
6. Fate’s Descent
7. Dead Man’s Diary
8. Ego Intuo Et Servo Te

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 4 april 2007

Quo Vadis - Defiant Imagination
Reactie van KoenM op 05-04-2007 om 01:00u
Score: 85 / 100

Wat ik zei he. Sound of Perseverance en The Gallery. Uitstekend album, waar esthetisch helemaal niets op aan te merken valt. Favoriet is Break the Cycle.

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.