Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Resistance - Trauma
Jaar van release: 2006
Label: Apache Productions
Resistance - Trauma
Gezien de paginagrote advertenties in onder andere Rock Tribune en Large zet Apache Productions hoog in op de Belgische deathcore band Resistance. Toch zullen veel luisteraars even met hun oren klapperen als ze het debuutalbum Trauma voor het eerst horen, want de loeizware, veelal onverstaanbare zang van Xerus is het eerste wat opvalt en dat kan zorgen voor een misleidend beeld. Eigenlijk is dat jammer, want de muziek zelf is oerdegelijk en bij lange na niet zo bruut als de vocalen.

Resistance begon in juli 2003, maar toen was het nog hardcore wat deze vijf mannen maakten. Trauma is allesbehalve hardcore, al verraden sommige riffs af en toe wel de roots van deze band. Toch blijft de zang wat mij betreft het grootste struikelblok, en dan vooral de diepe grommen. In de studio werd Resistance overigens bijgestaan door Xavier Carion (Sons Of Jonathas, ex-Channel Zero) en niemand minder dan Hatesphere-zanger Jacob Bredahl. Het resultaat is een puike cd, die hoger zou scoren indien de zang iets toegankelijker had geweest.

Tracklist:
1. Sick Of Life
2. Dead And Mine
3. A Voice In My Head
4. Apocalypse
5. Awake From Darkness
6. Trauma
7. Still Water Runs Deep
8. Unknown Fear
9. Blackheart
10. My World

Score: 73 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 22 september 2006

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.