Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
  • 19 mei:
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Eno (Roxy Music) - 78
  • Gary Thain (Uriah Heep)† - 78
  • Grellmund (Ulver)† - 50
  • Kristen Vigard (New White Trash) - 63
  • Michael Müller (Superior) - 60
  • Mike "M-Bro" Embro (Razor)† - 64
  • Nick Perri (Silvertide) - 42
  • Peter Iwers (In Flames) - 51
  • Seth Putnam (Anal Cunt)† - 58
  • Wally Gold (producent)† - 98
  • Zoltan Bathory (Five Finger Death Punch) - 48

Vandaag overleden:
  • Terry Jones (Pagan Altar) - 2015
Review

The Scourger - Blind Date With Violence
Jaar van release: 2006
Label: Stay Heavy Records
The Scourger - Blind Date With Violence
Volgens mij hebben ze in Scandinavië een metalschool. Voor iemand daar een band mag beginnen krijgt hij/zij eerst gedurende zes jaar les in metalgeschiedenis, riff-bouwles, productieles, extreme zangles en les in pakkende nummers schrijven. En daarna mag hij/zij op achttien jarige leeftijd een cd opnemen als afstudeerproject. Althans zo gelikt, onderhoudend en professioneel klinken bijna alle albums die uit Scandinavië worden geëxporteerd. Waar een gemiddelde Benelux-band eerst vijf jaar in kraakpanden en jeugdhuizen optreed om daarna een matig klinkende demo af te leveren, zo presteren onze Zweedse, Noorse, Finse en tegenwoordig ook Deense metalvrienden om een jaar na oprichting al met fantastische albums af te komen. Het is op zijn minst toch opmerkelijk te noemen.

Vorig jaar verscheen de single “Hatehead” (nummer 1 hit in het eigen Finland!) en het wordt al snel duidelijk dat de andere songs op het debuut “Blind Date With Violence” op dezelfde lees geschroeid zijn. De strakke combinatie doet denken aan het latere werk van onder andere Destruction, Slayer, The Haunted en Callenish Circle. Het gaspedaal wordt voortdurend diep ingedrukt en alles klikt als een klok. Maar daar zit ook een groot minpunt aan verbonden. De band klinkt namelijk nergens echt opwindend of verfrissend spontaan. Eindverdict: Onderhoudend met hoofdletter O.

Tracklist:
1. Decline Of Conformity
2. Grading:Deranged
3. Hatehead
4. Maximum Intensity
5. Enslaved To Faith
6. The Oath & The Lie
7. Chapter Thirteen
8. Pain Zone
9. Exodus Day
10. Feast Of The Carnivore

Score: 77 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 11 mei 2006

The Scourger - Blind Date With Violence
Reactie van Cainam op 09-08-2006 om 22:35u
Score: 80 / 100

Dit is gewoon een lekkere cd, nergens origineel, maar hij draait lekker weg. Voornamelijk uptempo en zo hoort het bij dit soort trashy schijfjes; midtempo trash zuigt :)

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.