Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 maart:
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Powerized en Femmes Vattaal
  • 13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
Geen concerten bekend voor 12-04-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andreas Mailänder (Brainstorm) - 55
  • Ben Kenney (Incubus) - 49
  • Claudio Sanchez (Coheed And Cambria) - 48
  • Guy Speranza (Riot)† - 70
  • J.D. Kimball (Omen)† - 68
  • Leonard Chess (Chess Records)† - 109
  • Minoru Niihara (Loudness) - 66
  • Roy Khan (Kamelot) - 56
  • Steve "Nachtgarm" Marbs (Negator) - 45
  • Steve Harris (Iron Maiden) - 70

Vandaag overleden:
  • Clive Burr (Iron Maiden) - 2013
  • Michael Hossack (The Doobie Brothers) - 2012
Review

Jorn Lande - The Duke
Jaar van release: 2006
Label: AFM Records
Jorn Lande - The Duke
Jorn Lande behoeft geen introductie meer. Zijn stemgeluid is de laatste jaren namelijk behoorlijk ingeburgerd bij menig fan van sterke vocalen. En elk jaar verschijnen er wel weer een stuk of wat cd's waar hij op zingt. Zijn songwriter-talenten kan hij echter alleen volledig kwijt bij zijn solo-uitstapjes. Bij Masterplan zijn het immers de anderen die de muziek leveren. En bij een project als 'The Battle' (samen met Russel Allen) is hij slechts de ingehuurde kracht. Maar dat moet hem niet zoveel uitmaken, want bij AFM Records heeft hij een platencontract waarbij hij zelf bepaalt hoe het hele plaatje eruit gaat zien.

En op The Duke horen we de muziek waar Jorn mee is opgegroeid in zijn jeugd. Want de nieuwe plaat staat bol van de klassieke hardrock. En het zijn echt goede songs geworden. De composities zijn lekker simpel gehouden, maar de uitwerking is spetterend. De band van Jorn speelt akkelig perfect met als hoogtepunt de lekker zwaar klinkende gitaren. Daardoor is het een hardrockplaat van deze tijd geworden.

Je kan echt horen dat Jorn zelf enorm in zijn element is op The Duke. Maar zijn stem is dan ook geboren voor dit soort muziek. Maar hoe uitmuntend hij ook klinkt, hij laat eigenlijk niks nieuws meer horen. Dat zal voor niemand storend zijn, maar toch valt het op. Op deze cd is zijn beste prestatie op de Thin Lizzy-cover Are You Ready? met een paar uithalen van jewelste. Ach, er zullen nog wel tig platen uit moeten komen voordat zijn stem echt gaat vervelen. Want zover is het nog lang niet.

Tracklist:
1. We Brought the Angels Down
2. Blacksong
3. Stormcrow
4. End of Time
5. Duke of Love
6. Burning Chains
7. After the Dying
8. Midnight Madness
9. Are You Ready
10. Starfire

Score: 86 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 21 februari 2006

Meer Jorn Lande:

Jorn Lande - The Duke
Reactie van Marco op 30-06-2006 om 13:41u
Score: 90 / 100

Wat een geweldig album weer. De geweldige gitaarafwisselingen en solo´s zijn brilliant. Dit is echt de hoge school van de Metal

Jorn Lande - The Duke
Reactie van Jorn op 02-02-2008 om 14:41u

Ik google op mijn naam en kom hier wat is dit

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.