Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Zou jij minstens 200 euro over hebben voor een intiem zaalconcert van jouw favoriete muzikant (met begeleidingsband), zoals de fans van Ronnie Wood?

Sterker nog, ik heb gewoon een kaartje gekocht voor Ronnie Wood
Ja, voor één of meer favoriete muzikanten zou ik dat betalen
Alleen in een zeer bijzondere situatie, zoals een glorieus afscheidsconcert
Niet voor soloconcert, wellicht voor grote show van mijn favoriete band(s)
Helaas zijn de muzikanten waarvoor ik dat bedrag over zou hebben al dood
Nee, zo'n bedrag vind ik absurd hoog voor welke artiest of band dan ook
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
  • 21 maart:
  • Eternal Eclipse: Cirith Gorgor, Heinous en Messor Falce
  • Gaerea
  • Gorgoroth, Patristic, Tyrmfar en Lömsk
  • The Motherz en Wild Blaze
  • 22 maart:
  • Angus McSix, Bloodbound en Brainstorm
  • Predatory Void en The Fifth Alliance
  • Woke Up Tied Up, White Knuckle Grip en Posture
    16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
Kalender
Vandaag jarig:
  • Jimmy DeGrasso (Megadeth) - 63
  • Joakim Berg (Kent) - 56
  • Jon Zazula (Megaforce Records)† - 74
  • Jonathan Carlemar (Seven Tears) - 38
  • Leena Maria "Awa" Peisa (Lordi) - 47
  • Michael Bruce (Alice Cooper) - 78
  • Mike Jastrembski (Heathen)† - 63
  • Nancy Wilson (Heart) - 72
  • Nikolaj "Nachtsturm" Rüster (Agrypnie) - 40
  • Scott Garrett (The Cult) - 60
  • Steve Marker (Garbage) - 67
  • Todd McFarlane (illustrator) - 65
  • Wolfgang Van Halen (Van Halen) - 35

Vandaag overleden:
  • Daniel MacMaster (Bonham) - 2008
  • Dick Dale - 2019
  • Jakson Spires (Blackfoot) - 2005
  • Jason Rainey (Sacred Reich) - 2020
  • Jeff "The Pilot" Ulmer (Sacred Blade) - 2013
  • T-Bone Walker - 1975
  • Teemu "Somnium" Raimoranta (Finntroll) - 2003
  • Walter van Cortenberg (Ancient Rites) - 2021
Review

Judas Priest - Priest... Live!
Jaar van release: 1987
Label: CBS
Judas Priest - Priest... Live!
Priest...Live! is de tweede live-cd die Judas Priest in zijn lange carriere heeft uitgebracht. Op deze plaat hoor je liveversie's van nummers van de cd's British Steel, Point Of Entry, Screaming For Vengeance, Defenders Of The Faith en Turbo. Deze live-cd wordt gezien als de mindere. Laten we kijken of dat zo is.

Het geluid is net als op Unleashed In The East weer erg goed. Het publiek is dit keer wat meer aanwezig, zodat je op Priest...Live! wat meer een livegevoel krijgt. Ook de band is weer in topvorm en nummers zoals Metal Gods, Breaking The Law, Freewheel Burning, Electric Eye etc. worden perfect neergezet. Vooral het samenspel tussen Glenn Tipton en KK Downing is erg sterk (bijv. tijdens Turbo Lover, Love Bites en de solo's in The Sentinel). Ook leuk zijn de extra solo's in de nummers Heading Out To The Highway en Breaking The Law.

De kritiek op Priest...Live! was vooral de afwezigheid van nummers van de albums voor British Steel. Ik zie echter geen probleem hier. Die waren immers al vastgelegd op Unleashed In The East. Ook ging men niet akkoord met het hoge aantal nummers die van Turbo kwamen, één van de mindere albums van Priest. Hier kan ik me wel in vinden. De nummers Out In The Cold en Turbo Lover zijn wel goed, maar de rest had beter achterwege kunnen blijven. Die zijn niet echt om aan te horen. Nog een minpuntje is de cover, die niet echt spectaculair is.

Uiteindelijk is ook Priest...Live! een goede live-cd. Hij doet zeker niet onder voor Unleashed. Dus als Priest fan kun je hier ook niet verkeerd mee gaan.

1. Out in the cold
2. Heading out to the highway
3. Metal gods
4. Breaking the law
5. Love bites
6. Some heads are gonna roll
7. The sentinal
8. Private property
9. Rock you all around the world
10. Electric eye
11. Turbo lover
12. Freewheel burning
13. Parental guidance
14. Living after midnight
15. Shout Oh Yeah
16. You've got another thing comin'

Score: 90 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 7 februari 2002

Meer Judas Priest:

Judas Priest - Priest... Live!
Reactie van Een_Metalfan op 02-08-2003 om 02:32u
Score: 99 / 100

Een mindere live plaat ? Dit ding stond in menig toenmalig metalmagazine als schijf van de maand ! dit is een dyk van een plaat ! Bovendien vind ik britisch steel veel te clean . alle scherpe kantjes zyn er af.saai.idem voor turbo . dat was een grote teleurstelling na defenders of the faith .

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.