Enquête

Wat is jouw favoriete Alestorm-song?

1741 (The Battle Of Cartagena)
Alestorm
Captain Morgan's Revenge
Drink
Fucked With An Anchor
Hangover
Keelhauled
Killed To Death By Piracy
Magnetic North
Mexico
Nancy The Tavern Wench
No Grave But The Sea
P.A.R.T.Y.
Pirate Song
Rum
Shipwrecked
Shit Boat (No Fans)
The Sunk'n Norwegian
Treasure Chest Party Quest
Voyage Of The Dead Marauder
Walk The Plank
Wenches And Mead
Wolves Of The Sea
Zombies Ate My Pirate Ship
een andere Alestorm-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 juli:
  • Vio-Lence en Cutthroat
  • 28 juli:
  • Unearth
  • 29 juli:
  • M.D.C. en Fast Friends SF
  • Voyager
  • Wacken Open Air
  • 30 juli:
  • Bear McCreary
  • Lovebites
  • Wacken Open Air
  • 31 juli:
  • Anette Olzon
  • Wacken Open Air
  • Wolvennest en Aeturna
Geen concerten bekend voor 25-08-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dani Filth (Cradle Of Filth) - 53
  • Dave Jerden (producent)† - 77
  • Guy Van Nueten (The Sands) - 61
  • Hugh Syme (Rush) - 73
  • Jim Price (The Rolling Stones) - 81
  • Manny Charlton (Nazareth) - 85
  • Mark Clarke (Colosseum) - 76
  • Mortiis (Mortiis) - 51
  • Skinny Disco (Deathstars) - 47
  • Thurston Moore (Sonic Youth) - 68

Vandaag overleden:
  • Mike Shipley (producent) - 2013
  • Peter Green (Fleetwood Mac) - 2020
  • Samuel Taylor Coleridge (auteur) - 1834
Review

Judas Priest - Priest... Live!
Jaar van release: 1987
Label: CBS
Judas Priest - Priest... Live!
Priest...Live! is de tweede live-cd die Judas Priest in zijn lange carriere heeft uitgebracht. Op deze plaat hoor je liveversie's van nummers van de cd's British Steel, Point Of Entry, Screaming For Vengeance, Defenders Of The Faith en Turbo. Deze live-cd wordt gezien als de mindere. Laten we kijken of dat zo is.

Het geluid is net als op Unleashed In The East weer erg goed. Het publiek is dit keer wat meer aanwezig, zodat je op Priest...Live! wat meer een livegevoel krijgt. Ook de band is weer in topvorm en nummers zoals Metal Gods, Breaking The Law, Freewheel Burning, Electric Eye etc. worden perfect neergezet. Vooral het samenspel tussen Glenn Tipton en KK Downing is erg sterk (bijv. tijdens Turbo Lover, Love Bites en de solo's in The Sentinel). Ook leuk zijn de extra solo's in de nummers Heading Out To The Highway en Breaking The Law.

De kritiek op Priest...Live! was vooral de afwezigheid van nummers van de albums voor British Steel. Ik zie echter geen probleem hier. Die waren immers al vastgelegd op Unleashed In The East. Ook ging men niet akkoord met het hoge aantal nummers die van Turbo kwamen, één van de mindere albums van Priest. Hier kan ik me wel in vinden. De nummers Out In The Cold en Turbo Lover zijn wel goed, maar de rest had beter achterwege kunnen blijven. Die zijn niet echt om aan te horen. Nog een minpuntje is de cover, die niet echt spectaculair is.

Uiteindelijk is ook Priest...Live! een goede live-cd. Hij doet zeker niet onder voor Unleashed. Dus als Priest fan kun je hier ook niet verkeerd mee gaan.

1. Out in the cold
2. Heading out to the highway
3. Metal gods
4. Breaking the law
5. Love bites
6. Some heads are gonna roll
7. The sentinal
8. Private property
9. Rock you all around the world
10. Electric eye
11. Turbo lover
12. Freewheel burning
13. Parental guidance
14. Living after midnight
15. Shout Oh Yeah
16. You've got another thing comin'

Score: 90 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 7 februari 2002

Meer Judas Priest:

Judas Priest - Priest... Live!
Reactie van Een_Metalfan op 02-08-2003 om 02:32u
Score: 99 / 100

Een mindere live plaat ? Dit ding stond in menig toenmalig metalmagazine als schijf van de maand ! dit is een dyk van een plaat ! Bovendien vind ik britisch steel veel te clean . alle scherpe kantjes zyn er af.saai.idem voor turbo . dat was een grote teleurstelling na defenders of the faith .

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.